Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik az ovu...

Miért nem erősödik az ovu teszt? Closti befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban nagyon szépen erősödött, de nem lett baba. Akkor meg nem szedtem a clostit, de most endokrinológus javaslatára 3-7. ciklusnapon szedtem napi egyet. Van peteeresem, csak gyenge minőségű, azért kell. UH követés nem lesz.

Most ugyanazon a ciklusnapon (8.) kezdtem a tesztelést, mivel rövidebbek szoktak lenni (23-25 nap), de a tegnapihoz képest a mai halványabb lett. Ugyanúgy délután fel 6-kor készült mindkettő. Előtte 4 órával nem ittam, nem pisiltem egyik nap sem. Elkeseredtem kissé, bár gyanítom a clostinak van köze hozzá. Lehet hogy kitolja az ovut pár nappal? Volt már ilyen valakinek?

Mostani tesztek:

[link]

Múltkori széria:

[link]



2020. márc. 24. 19:21
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Igazam lett. Ma megjött a 13.dpo-n. 😥

15-ös te hogy vagy? Mi a helyzet?

2020. ápr. 10. 17:53
 22/39 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( :( most járok a 11.dpo-n. Hőm még fent van , majd kiderül hamarosan . Neked kitartást!!!
2020. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Köszi! Szurkolok neked!

Egyébként ovu után kb. egy héttel voltam vérvételen, aznap amikor volt az az enyhe barnazas.

Ez az eredmény született:

[link]


Nem sokat értek hozzá, csak nekem fura hogy az ösztradiol ennyire magas maradt a ciklus második felében is. 😧

2020. ápr. 11. 14:45
 24/39 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez érdekes. Dokihoz mikor mész?

Amúgy még nekem nem is csináltatott a doki vérvételt. Pedig már 2x voltam nála az 5 hónap alatt.


1. Kivizsgálásra+ mondta hogy kezdjek el hőmérséklet mérni 3 hónapig


2. Megnézte a hőgörbéimet és felirta a clostilt, majd mondta hogy ha elfogy és nem sikerül menjek vissza


Szóval kíváncsi leszek,hogy mi lesz...

2020. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Jövő héten néz rá doki majd.
2020. ápr. 11. 16:12
 26/39 anonim ***** válasza:

Most délután csináltam, az utolsó a hcg teszt. Negatívba tettem mert így jobban látszik, párom azt mondta ott van...szabad szemmel


[link]

2020. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is látom :)
2020. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Én is látom! 🙂 Halk gratula! 😉
2020. ápr. 11. 19:01
 29/39 anonim ***** válasza:
Majd még jelentkezek , nem akarom még elkiabálni .. több mint 1 éve próbálkozunk... szeretném ha igaz lenne ;)
2020. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Mai reggeli tesztem, 25-ös xepil, 13. dpo


[link]

2020. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!