Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik az ovu...

Miért nem erősödik az ovu teszt? Closti befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban nagyon szépen erősödött, de nem lett baba. Akkor meg nem szedtem a clostit, de most endokrinológus javaslatára 3-7. ciklusnapon szedtem napi egyet. Van peteeresem, csak gyenge minőségű, azért kell. UH követés nem lesz.

Most ugyanazon a ciklusnapon (8.) kezdtem a tesztelést, mivel rövidebbek szoktak lenni (23-25 nap), de a tegnapihoz képest a mai halványabb lett. Ugyanúgy délután fel 6-kor készült mindkettő. Előtte 4 órával nem ittam, nem pisiltem egyik nap sem. Elkeseredtem kissé, bár gyanítom a clostinak van köze hozzá. Lehet hogy kitolja az ovut pár nappal? Volt már ilyen valakinek?

Mostani tesztek:

[link]

Múltkori széria:

[link]



2020. márc. 24. 19:21
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Erősödött vagy gyengült?
2020. ápr. 13. 11:29
 32/39 anonim ***** válasza:
Az első 10-es volt ez meg 25-ös , szerintem erősödött :)
2020. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Ja értem, nem tudtam hogy az első 10-es volt.

Akkor ahhoz képest mindenképp erősödött. :)


Én most ebben a hónapban nem fogom szedni a Clostit, de próbálkozni fogunk ugyanúgy. :)

2020. ápr. 13. 13:35
 34/39 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálkozzatok ! ;) amúgy olyan hihetetlen még ez nekem :)
2020. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ez még a reggeli teszt


[link]

2020. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet? Minden oké? :)
2020. ápr. 16. 16:31
 37/39 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdésed, eddig minden okés ;) 28 án megyek 0. ultrahangra is . És ti hogy vagytok?
2020. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Azta! De jó 🥰

Nálam megerősítette a doki, hogy igen kicsit sok volt a gyógyszer, de ettől függetlenül a teherbeesést nem gátolta a hormonok állása. Most nem is szedem a Clostit, aztán ránézünk megint a hormonokra, ha 2-3 hónapig még nem jön össze a babó. Ha szükség lesz még rá akkor is fél szem lesz a napi adagom majd.

Egyébként ma bevásároltam: ovu tesztet, terhességi tesztet és egy Conceive Plus spermabarát síkosítót is vettem.

Closty kinyírta a termékeny nyákom múlt hónapban. Lehet, hogy ez játszott közre, ami miatt nem sikerült. Nem tudom ez a mellékhatás kihat-e erre a hónapra is, de külföldi oldalakon elég jókat olvastam erről a termékről, úgyhogy egy próbát megér.

Egy szó mint száz: új hónap, új esély jeligére jövő héten belehúzunk. ☺️

2020. ápr. 17. 19:17
 39/39 anonim ***** válasza:

Igen! Új hónap új remény, sikerülni fog;)

Vigyázzatok magatokra . 6 hkm.

2020. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!