Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik az ovu...

Miért nem erősödik az ovu teszt? Closti befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban nagyon szépen erősödött, de nem lett baba. Akkor meg nem szedtem a clostit, de most endokrinológus javaslatára 3-7. ciklusnapon szedtem napi egyet. Van peteeresem, csak gyenge minőségű, azért kell. UH követés nem lesz.

Most ugyanazon a ciklusnapon (8.) kezdtem a tesztelést, mivel rövidebbek szoktak lenni (23-25 nap), de a tegnapihoz képest a mai halványabb lett. Ugyanúgy délután fel 6-kor készült mindkettő. Előtte 4 órával nem ittam, nem pisiltem egyik nap sem. Elkeseredtem kissé, bár gyanítom a clostinak van köze hozzá. Lehet hogy kitolja az ovut pár nappal? Volt már ilyen valakinek?

Mostani tesztek:

[link]

Múltkori széria:

[link]



2020. márc. 24. 19:21
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Első hónap volt, 3-7. ciklusnapon szedtem napi egyet.
2020. ápr. 2. 10:42
 12/39 anonim ***** válasza:
Most hol tartasz ciklusban? Ez már új ciklus? :)
2020. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Ez az első clostis ciklusom. Ciklus 3-7. napján (5 napon át) szedtem 1 szemet.

Március 15-én jött meg legutóbb. Március 26-27 pozi volt az ovuteszt. (Természetesen együtt voltunk ezen a héten szorgalmasan.)

Március 29 vasárnap óta görcsöl a mehem környéken, és ma reggel enyhe barnázást vettem észre. Alig volt valami.

A görcsöles most abbamaradt.

Vajon mi lehet ez?

Túl szép lenne, ha elsőre összejön és beagyazodas.

2020. ápr. 3. 09:35
 14/39 A kérdező kommentje:
Illetve volt ez a bővebb folyás. Most az is megszűnt a barnazas óta.
2020. ápr. 3. 09:37
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Most vagyok a 4. dpo-n , 2. Closti hónap. Nekem is ezek a tüneteim vannak, reggel és este erős szúrkálás, aztán tej szerű folyás. Barnázás nem volt.
2020. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Első hónapban is ez volt? Vagy csak most a másodikban?
2020. ápr. 5. 06:38
 17/39 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt ilyen még. Mára már nincs fehér folyásom. Szurka is nagyon nagyon titkán. Te hogy vagy mikorra nem várod?


Jelenlegi hőgörbém:


[link]

2020. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Nekem nincs folyás, mióta volt ez a leheletnyi barnázás.

Azóta 1-2x volt alhasi szurkálás.

Melleim kicsit duzzadtak, és néha bele-bele nyilall egy kis fájdalom, vagy viszketés. De ez megszokott nálam mensi előtt egy héttel.

Jövő hét végén, 11-12-e körül kene az ovuteszt szerint (nem) megjönnie. Terhességi tesztet nem merek előbb csinálni.

Hőgörbét én nem vezettem még, illetve nem ástam bele még magam a rejtelmeibe (néhány infóm van csak ezzel kapcsolatban), így ahhoz sajnos nem tudok érdemben hozzászólni.

2020. ápr. 5. 20:01
 19/39 anonim ***** válasza:

Én meg április 14-re nem várom. Amúgy fáradtság van rajtam meg az hogy sokszot rám tör az éhség. Te észre vettél valamit ilyen téren? Vagy nálam a „kevés” munka hozza ki... már nem tudom.

Mellem nem fáj néha egyet beleszúr...

2020. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fáradékonyabb és ehesebb, mint egyébként.

Nem tudom...valamiért most úgy érzem meg fog jönni csütörtök-péntek körül. :(

2020. ápr. 5. 22:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!