Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? 36 hetes terhes vagyok egy barátság extrákkal kapcsolatból ami nem egyéjszakás kapcsolat volt.

Figyelt kérdés
Mikor kiderült a terhesség először akarta,aztán nem akarta.Addigra én már eldöntöttem h megtartom.Ő ezt nem tudta feldolgozni,volt hogy majdnem nekem is jött mivel egy munkahelyen dolgoztunk.Honapokig azt hallgattam h mekkora sz...t ri...c vagyok amiert megtartottam es hogy dogoljek meg en is meg a gyerek is amiert tonkretettem az eletet ezzel a gyerekkel.Ezért kénytelen voltam eljönni táppénzre a munkahelyemről ,mert már félelmetes volt amit ott művelt.Aztán január végén megkeresett találkozni akart ,azóta is tartjuk a kapcsolatot ,sokat voltunk azóta együtt ,de csak titokban.Az ő kérése volt hogy ne tudja meg senkise hogy támogat minket meg hogy beszélünk.Megvettünk a babának már sok mindent.Viszont január óta kb.2hetente bekattan.Hol akarja a gyereket hol pedig nem.velem is csúnyán bánik,de ha ő pl.szexelni akar akkor nekem ugranom kell különben megsértődik.De ha én rákérdezek hogy merre van akkor már ki van akadva hogy mit képzelek nem szamoltathatom en ot el hisz nem vagyunk együtt.Múltkor azt mondta h csak szánalomból jár velem sétálni meg át is csak szánalomból szokott jönni.Most viszont már setalni sem akar velem jonni meg semmit sem.azt mondta h majd akkor keressem ha megszuletett a gyerek mert ot csak a gyerek erdekli en nem.en szeretem ot es tokre faj.Lenne egy lehetosegem elkoltozni videkre 200kmre tole.De nem akarok en lenni a szemet h elszakitsam a gyereketol ,akit vagy latogatna vagy nem...mert az is lehet h par honap utan pl.ha osszejon valakivel akkor mar a gyereket is letojná.viszont azt sem akarom h zsarolva erezze magat es az miatt foglalkozzon velem hogy el ne koltozzek a gyerekkel olyan messzire.Szval ti mit tennétek?
2020. márc. 27. 23:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h 37éves és nincs még gyereke.Valamint nem csak szex kapcsolatunk volt,elég sokszor voltunk együtt.Én volt h főztem neki vagy kaját rendeltünk.El is járkáltunk erre arra és olyan is volt h nálam aludt.A nagyobbik fiammal is sokszor voltak együtt,vitte magával biciglizni mekizni meg mindenfele.Viszont együtt soha nem voltunk ,mert azt mondta h nem jövök vd neki soha nem tudna szeretni.
2020. márc. 27. 23:52
 2/28 A kérdező kommentje:
*be
2020. márc. 27. 23:53
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket magadnak szülöd, ezt az elején bevállaltad. A helyedben egyáltalán nem számolnék vele semmilyen szinten, hiába szereted, ha így viselkedik lehet, hogy holnaptól rád sem nyitja az ajtót.
2020. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztó,hogy ilyen "családba" születnek emberek... gratula mindkettőtöknek :D
2020. márc. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Én fognám magam és költöznék, anélkül, hogy szólnék neki. Közösségi oldalon letiltanám, telefont nem venném fel.


Ha megszületett a gyerek, perelném tartásdíjért, természetesen ha perelne láthatásért nem ellenkeznék.


2 végkimenetele van a dolognak.


1, rájön, hogy mit veszített, odaköltözik hozzátok és minden happy, éltek együtt boldogan.


2, fizeti a gyerek tartást, de nem fogja látogatni a gyerekét. Ebben az esetben jobb is így, add meg a lehetőséget magadnak is és a gyerekeknek is, hogy találj egy rendes férfit az életetekbe, aki szeret titeket mindennel együtt.


Állj a sarkadra, ne ugrálj neki úgy, ahogy ő fütyül, éld úgy az életed, ahogy te szeretnéd, ha maradni akar fogadd el, ha menni akar azt is fogadd el. Ez az ő döntése, te pedig fogsz találni olyan férfit aki szeretni fog a gyerekeiddel együtt is.

2020. márc. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én költöznék és nem aláznám meg magam ennyire. Írtad, hogy van már egy fiad, lehettél volna rá körültekintőbb, hogy milyen emberrel vagy együtt és védekezhettél volna.
2020. márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Költöznék azonnal, nem is szólnék erről ennek.a baromnak, mert a végén még agyonver. Igen, elszakítod az apjától. Miért szerinted tényleg kíváncsi rá?' Jobb lesz neki egy ilyen bántalmazó apa nélkül felnőni, tönkreteszed az életét ha ez a gyökér is nevelheti.
2020. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Hallod, te tényleg felnőtt, gyereket nevelő nő vagy? Mert a leírták alapján inkább egy naív kislány,aki minden szembejövő alkalmatlan pasinak szül.

És költöznék, de ne én döntésem már el!

2020. márc. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Te, van neked olyan hogy önbecsülés?
2020. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Apaként is ilyen lesz, szélsőséges, kiszámíthatatlan, nárcisztikus, akinek udvarolnod kell, hogy minimálisan normális legyen veled és ne bántson, és majd mentegetheted mindenki előtt, hogy nem úgy gondolta. Akkor is, ha néha fellelkesedik és vannak jobb időszakai, normális tettei. Pszichológushoz kellene járnia, biztos valami "szép" családi hagyományt követ, hogy rosszul kötődik, de te ezt nem fogod tudni megváltoztatni, meg a bármilyen nagy szerelem sem. Ezt ő is tudja, ezért nem akart többet. Nagy zsákot vettél a válladra azzal, hogy egy gyerekkel örökre összekötötted magad és mellesleg a családodat is vele.
2020. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!