Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan teherbeesés...

Missed ab utan teherbeesés vagy pms?

Figyelt kérdés

Februar 28.an volt missed ab-m.

28 napos cikulsaim vannak.

15-16 an nagyon szurt a petefeszkem meg gorcsolgetett enyhen a hasam.

17en voltunk egyutt a ferjemmel ovszerrel vedekeztunk.

Utana a napokban ezeket az enyhebb menszi szeru gorcsoket.

22en voltunk ujra egyutt de nem vedekeztunk.kb 2x 3x volt bennem de akkor sem teljesen ( eppen csak hog kicsit behatolt) mert fajt nagyon,es inkabb abbahagytuk.

Azota minden nap van hogy szurkal a petefeszkem es kicsit gorcsolgetek.

Hullamokban jon ram.

A napokban elkezdtem emelyegni,nagyon rossz kedvem van es a mai nap meg elkezdtek a melleim fajni meg a fejem.

Elvileg ma kellene megjonnie de az enyhebb gorcsokon kivul semmi mas nincsem.

Nemtudom hogy most pms tuneteim vannak e vagy esetleg terhes lehetek e.

Tesztet azert nem csinaltam mert ugye elvileg meg a hcg nem urult ki teljesen a szervezetembol a mutet utan.

Esetleg volt valaki aki hasonlokeppen jart?



2020. márc. 28. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván PMS. Orvos nem javasolta, hogy mikor lehet szexelni? Vannak fogalmaid a terhes tünetekről, mégsem jut eszedbe, hogy hetek múlva lennének aktuálisak!?
2020. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első ciklust meg kellett volna legalább várnotok. Idő mire vissza áll a szervezetet. Terhes nem vagy nagy valószínűséggel. Nekem augusztusban volt missed ab-m és októbertől próbálkozunk a babával megint. 2-3 ciklus amit ajánlani szoktak az újra próbálkozásra. És alap járaton 6 hetet kellett várni a szexxel.
2020. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nődoki 2 hét szexmentes életet javasolt missed ab után.

Igaz, hogy idő kell, mire visszaáll a ciklusod. Nekem az átlag 31 napos ciklusom 42 napra húzódott ki a műtét után. A második ciklus már normális volt.

Nem valószínű, hogy terhes lennél.

2020. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!