Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Desirett fogamzásgátló abbahag...

Desirett fogamzásgátló abbahagyása után mikor lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szedem, még szoptatok ezért kaptam Desirettet, párommal pedig gondoltunk egyet és egy havi adagnak kb a felénél abba is hagytam szedni. Megvárjam míg megjön az elsö menzesz vagy belevághatunk azonnal a tesóprojektbe? Van valakinek személyes tapasztalata e téren?

2020. márc. 27. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha orvost kérdeznél, akkora többnyire 3 hónap szünetet javasolnak. Első hónapban még peteérésed sem lesz valószínűleg.
2020. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van peteeres, vagyis előfordul gyakran peteeres már első hónapban is, sőt..sokaknal ilyenkor több petesejt érik meg, mint átlag..

Az orvosok a hormonok egészséges vissza állása miatt ajánlanak 3 ciklust!

2020. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Nekem rögtön, vagyis az első hónapban megfogant a babám, amint letettem a tablettát.
2020. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!