Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok vagy sem?

Most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Peteérés környékén kiszakadt a gumi. Addig húztuk, halasztottuk hogy nem vettem be esemény utáni tablettát. Vártunk, kicsit lenyugodtunk.. Meg is jött pont időben, ahogy kell. Viszont csak vettünk egy tesztet mert a mellem láthatóan megnőtt, meg furcsán érzem magam és 2 napot tartott. Ma vagyok a 3dik ciklusnapomon. A teszt pedig halvány pozitív lett. Nagyon halvány, de kivehető. Szerintetek ha nagyon halvány, akkor már nincs miért aggódni.. Lehet volt valami, de elment? Kellhet még tesztelnem vagy megnyugodhatunk?
2020. márc. 28. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A halvany pozitiv teszt is pozitív.
2020. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy azért annyira halvány, mert megfogant volna de elment és van még egy picike hormon a szervezetemben?
2020. márc. 28. 19:52
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy erősödni fog. Tesztelj néhány nap múlva megint.
2020. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Véreztél. Vagyis levált a nyálkahártya amibe beágyazódna a zigóta. Méhnyálkahártya nélkül pedig nincs ami védje, kilökődik. Legalábbis normál esetben így működik a női szervezet. Menzeszkor mindig megnő a mell. Szerintem csak bestresszeltél és jobban figyeltél a tünetekre. Nem hinném, hogy terhes vagy.
2020. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Én meg hinném, mert úgy véreztem, hogy kórházban kötöttem ki, de mégis itt az egészséges fiam a kiságyban.
2020. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akiknek megjön a menstruációjuk és közben terhesek. Minek örülnél inkább? Ha lenne baba vagy sem? Pár nap múlva tesztelj, hogy erősödött a teszt vagy sem. Ugyanolyan fajtát használj, mert azon látszódik a változás.
2020. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd a tesztet, lehet hogy csak száradási csík van rajta, nem pozitív.
2020. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két lehetőség fennáll.

Van olyan ismerősöm, akinek rendszeresen megvolt a mensije, mégis megszületett a fia.

Én várnék pár napot és csinálnék újabb tesztet, ugyanolyan -fajtát.

2020. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam egy tesztet és ugyan olyan mint a tegnapi.. Se nem erősebb, se nem gyengébb. Nehéz fotózni, de feltöltöm. Kíváncsi vagyok hogy mit mondtok rá, csíknak számít-e az a halvány vonalka..
2020. márc. 29. 10:09
 10/21 A kérdező kommentje:
2020. márc. 29. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!