Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

31 napos a ciklusom. Rendszerint 6 napig vérzek.


Nem régiben a nem várt előtt pecsételő vérzésre lettem figyelmes. Azt hittem a menszeszem jött meg de sokkal kevesebb is volt, és gyakorlatilag barnás váladékhoz hasonlítanám.


3-4 nap után elmentem vele az orvoshoz ahol terhességre gyanakodtak de az UH nem látszódott semmi. Azt mondta néhány nap múlva teszteljek,de nem bírtam ki még aznap ellenőriztem és negatív lett.


Azóta eltelt durván másfél hét. Feszülnek a cicijeim, néhány napon át minden reggel arra keltem fel hogy szaladok kifelé hányni. Émelygek. Egyik reggel hatalmas derékfájásra keltem fel ami azóta se múlik el.


A legnagyobb problémam viszont az hogy nem tudok mosdóba menni. Olyan szinten fáj a hasam és érzem az ingert, és a csikarást de nem megy.


Azóta nem teszteltem.

Félek attól negatív lesz.

Nincs ételre érzékenysegem vagy vágyam stb.


2020. márc. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pedig tesztelni kellene.. inkább mint, hogy kétségek között legyél. Lehet akkor még túl friss volt, hogy kimutassa a teszt.
2020. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha csikar, akkor egyél egy üveg szilvalekvárt.
2020. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha élsz nemi életet igen előfordulhat.

Nem vagy terhes! Szóval most már nyugodtan csinálhatsz tesztet már nem kell félned, hisz tudod. Azért majd írd meg a teszt eredményét!

2020. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap vagy holnap után tesztelek.
2020. márc. 29. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha negativ a teszted, es a tuneteket nem csak bebeszelted magadnak (sajnos elofrdul ha az ember varja a babat) akkor viszont el kell gondolkozni rajta, hogy nem e hormon baj?! Mert a barnazas meg normalis mensi hianya sanszos h az. Elotte nen volt ilyen gond?
2020. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!