Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sexet követően mikor ad...

Sexet követően mikor ad pontos értéket a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Több cikket olvastam a tehesség elöjeleiről meg ugye több fajta terhessegi teszt is van. Kinek mi vált be? Melyik a biztos? Sexet követően mikor teszteltek elsőnek, hogy valós eredményt kapjatok?

2020. márc. 30. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az X-epil teszt mutatta ki, 3 nap késés után.

Aktustól számított 14.naptól érdemes tesztelni, előtte vagy kimutatja, vagy nem.

Tesztből 10-es érzékenységűt érdemes venni.

2020. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha már pár napja késik. Vannak olyanok amik pár nappal korábban is kimutatját.
2020. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szexet követő 11.napon full negatív volt a reggeli 10-es érzékenységű facelle ,akárhogy forgattam.Sőt még el is raktam hátha ha megszárad látszik valami,de semmi..Aztán a 14.napon meg már a délutáni facelle teszt erős pozi.
2020. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hét múlva. Nem maradsz le semmiről, ha megvárod, megjön-e, addig a negatív mindig kétesélyes.
2020. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma a 15. Nap ott körül volt ovulációm is...ezért ezt a napot nézem. 3 napja nem jott meg. Szombaton kellett volna akkor csináltam egy tesztet de semmi.
2020. márc. 30. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szex a lényeg hanem a menstruáció kimaradása és utána 1 héttel a teszt.
2020. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!