Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a kémiai...

Mennyi az esélye a kémiai terhességnek, ha a terhességi teszt nagyon korán kimutatta a terhességet?

Figyelt kérdés
Missed AB után egy évvel végre sikerült újra teherbe esnem. Tegnap teszteltem, tegnap voltam menstruáció előtt 5 nappal és pozitív lett. Nem gyenge, nem kell keresgélni egyáltalán, szép rózsaszín a csík, csak még nem olyan élénk, mint a tesztcsík. Szerintetek ha ilyen korán kimutatta a teszt és nem is gyenge a vonal, akkor kisebb az esélye a kémiai terhességnek vagy sem? A múltkori missed AB után eléggé aggódok, hogy most minden oké lesz-e.

2020. márc. 21. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet tudsz mutatni? Az elmondottak alapján szerintem igen, terhes vagy :) tünet?
2020. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is nenvárt elött 5 nappal szép pozi tesztjeim voltak,mégis megjött időben.

De hátha neked nem,drukkolok!

2020. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem siekres terhességnél és kémiainál is ugyan úgy 5 nappal hamarabb szép halványak voltak a tesztek, tüneteim is hasonlóak voltak. Szóval semmi nem garancia.


Minden esetre drukkolok :) Bízni kell a jóban!

2020. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Dokihoz mikor mész?
2020. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es köszi a kérdésed, szerencsére minden rendben eddig. Nem lett kémiai, remélem nem is lesz, 4 napja késik, még csak nem is barnáztam és a várt napján a tesztcsík erősebb lett a kontrollcsíknál. Remélem ez jó jel, bár még nem élem bele magam, amíg orvosnál nem voltam. Időpontot még nem kérek, emlékszem, ilyen időben tavaly is még feleslegesen mentem, mert az orvos még semmit nem látott. Majd a 8. héten szeretnék.
2020. márc. 27. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Az nagyon jó jel ha erősebb a csík a kontroll csíknál!! Gartulálok! Gondolom picit korbban volt ovud,nem a ciklus közepén pontosan. Nekem csak a ciklus második felében volt 16.nap körül és nagyon halvány pozitív és holnap lenne a nemvárt.

2020. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, na akkor én is drukkolok. Teszteltél azóta?
2020. márc. 31. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!