Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A menstruációm megjött, de alig 3,5-4 napig tartott és a szokottnál kevesebb volt. Egy tablettát elfelejtettem bevenni, de 12 órán belül pótoltam.


Lehetek terhes, vagy a gyógyszer mellett lehetnek ilyen gyenge menstuációk, és ha megjött nem kell aggódnom?



2020. márc. 31. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy menstruáció előtt fájt a mellem, de az elmúlt a vérzéssel. Illetve hányingerem van már egy hónapja (ez valószínűleg nem függ össze vele)
2020. márc. 31. 15:47
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Te kis buta liba!
2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Szia! A tünetek nem jönnek elő ilyen hamar, a mellem nekem is szokott fájni mielőtt megjön:D A gyógyszer papírján is biztos az van hogy 12 órán belül ha beszeded még hat, hamis infót tuti nem írnak bele, szerintem csak felborulhatott a hormonháztartásod picit, ha jól emlékszem ilyen nekem is volt,hogy nem tartott annyi napig. Amikor én nem szedtem be pontosan akkor asszem nekem úgy volt, hogy aznap véreztem picit vagy korábban elkezdodott. De fontos az is hogy mióta szeded a gyógyszert és hogy mennyivel később szedted be.
2020. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Összességében szinte nulla az esélye hogy ennyitől terhes legyél. Azért csak szinte mert ismerek olyat aki rendesen szedte és terhes lett, de ilyenekhez nagy csoda kell
2020. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló használata mellett NINCS menstruáció, CSAK megvonásos vérzés. És nem vagy terhes.
2020. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat tisztában vagyok a megvonásos vérzés fogalmával. Csak mi ezt is menstruációnak mondjuk. Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 31. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!