Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve. Lefeküdt...

Kétségbe vagyok esve. Lefeküdtünk többször a barátommal a hónap során, védekeztünk és csak óuvszerrel éleveztt belém, kizárt hogy kifolyt volna. A mensim tegnap kellett volna megjöjjön de elmaradt. Légyszíves nyugtassatok meg, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Szerintem a meleg is befolyással van a peteérésre és ezért is késik.
2019. jún. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Meleg nem befojasolja a peteerest. 1-2nap csuszas belefer meg. Lehet a stresztol keszik ha csutortokig nem jon meg tesztelj.
2019. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

A peteérést nem befolyásolja a meleg. De még a menstruációt sem igazán. Késni meg még annak is késik, akinek már 20-30 éve beállt ciklusa van. Ha megfelelő védekezés volt, akkor biztos nem vagy terhes. Ha több napja is már késik, akkor a biztonság kedvéért csinálj tesztet.

Ámde ha csináltátok úgy, hogy bár amikor elélvezett, akkor volt rajta óvszer, de egyébként csináltátok anélkül, akkor viszont fennáll a terhesség lehetősége.

2019. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor szedjél nyugtatót, amíg el lehet végezni egy tesztet/meg nem jön.
2019. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy nap késés. Még nem a világ vége. És az hogy stresszelsz na az valóban eltolhatja. Nyugi, nem hinném hogy terhes vagy.
2019. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A meleg inkább előrébb hozza

( érdekes, higy semki nem tapasztaltabm.. Termálfürdőzés nekem 2-3 napot hozza előre...)



A stressz viszont késleltetheti


Ha már késik akkor vegyél egy (normális) tesztet.

2019. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is a meleg maga, hanem inkább a front tudja befolyásolni, de egy két nap nem a világ. Csinálj egy tesztet azért, és akkor majd megnyugszol. Pár száz forint, nem nagy ár azért, hogy lenyugodj.
2019. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!