Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a...

Lehet a terhesség jele a tompa fejfájás, szédülés is?

Figyelt kérdés
Már legalább 2 hete érzem ezt, nem minden nap. Vérnyomásom rendben. A menstruációm 2 nap múlva esedékes (remélem nem fog jönni :)) azóta a következő tüneteket produkáltam: apróbb pattanások amivel tele lett az egész fejem, de mára már teljesen kitisztult az arcom. Érzékenység, néha kibukik belőlem a sírás, és a fent említett tompa fejfájás, szédülés. Az aktus még múlt hónapban volt, a menstruációm első napjától számolva a 7-8.nap.
2020. ápr. 3. 10:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve egy heten keresztül éreztem magasabb hőt, meleg volt a homlokom is, náthának tudtam be.
2020. ápr. 3. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem terhes tünetek. Mástól vannak. Tesztelj ha kimarad. Az első tünet ugyanis a menzesz elmaradása!
2020. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sírós hangulat, hogy a pattanások eltűnnek, előjönnek inkább pms tünetek, a fejfájás és szédülés is lehet pms, de inkább időjárás változás, vagy tavaszi fáradtság.
2020. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tipikus premensrtuációs tünetek.
2020. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2020. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, nekem mindkét terhességemnej ezek voltak az első tünetei. Menstruáció előtt sosem szédülök, sosem voltam fejfájós. De nagyon korai terhesen állandó tompa fejfájás, és volt, hogy ülve megszédültem, el kellett konom az asztal szélét. Szóval lehet.
2020. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok. Mihelyt józanészt raknak a kérdező fejébe, jön valaki és összezavarja...
2020. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!