Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Óvszer?

Figyelt kérdés

Párommal szeretjük egymást. Még nem szeretnénk babát ezért óvszert használunk. Mostanában sokat olvastam a netet (sajnos) és félek hogy kiszakad az óvszer vagy mikor hozzám ér maszatos lehet az ujja. Nektek volt olyan hogy elszakadt az óvszer, sokszor?

Gyógyszert nem szedhetek így marad az de félek hogy el fog szakadni és nem merek vele annyiszor ágyba bújni és sokat jár ez a fejemben...



2020. ápr. 3. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Akkor marad a popsiszex.
2020. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Élvezhetetlen így a szex. Én már életem során több ezer óvszert elhasználtam. Egy sem szakadt ki soha. Nem is aggódtam ezen. Mert ha belegondolsz, az ovuláció környékén történő telibe spriccelés esetén is nagyon max 20% esély van a terhességre. Ha mégis kiszakad, ott az esemény utáni tabletta. Vagy az abortusz. Ennyire azért nem könnyű teherbr esni normális óvszer használat mellett.
2020. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a normális választ.
2020. ápr. 3. 17:00
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha normálisan használjátok, nem fog elszakadni. Vegyetek síkosítót, nem szégyen az, ha esetleg közben szárazabb lesz, akkor rákenitek, mehet tovább. Ha nem szárad ki menet közben akkor nem is szakad el. Csak sokan azt gondolják, hogy a síkosító csak olyanoknak kell, akik már nem élvezik a szexet a másikkal, mert ha élvezné, akkor elég nedves lenne, pedig ez ennél sokkal bonyolultabb.
2020. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire stresszelsz, az megöli a hangulatot. 12 éve élek nemiéletet, össz 1x szakadt ki gumi, az első partneremmel, később rájöttem, hogy nem jó méret volt neki a gumi, vékony pénisze volt. Azon kívül soha semmi gond nem volt. Szerintem ugyanolyan élvezhető gumival is a szex, max ad egy pluszt mikor anélkül történik a szex, mert semmi nincs "közöttetek" úgymond, de ez csak lelkileg, élvezetre nekem ugyanolyan, páromnak is. Sosem értettem, mikor azt írják, gumival élvezhetetlen a szex.

Ez az oldal leginkább csak arra jó, hogy stresszeled magad a sok negatív dolog után, amit olvasol.

2020. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag azzal védekeztem (én sem szedhetek gyógyszert), egyszer sem szakadt ki.

Mivel nekem gyakran van műkörmöm ezért nem én bontottam, nem értem hozzá véletlen sem és hasonlók.

Semmi baj nem történt :)

2020. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem is akarok abortuszt. Az nem csak egy apróság.

Rendben. Köszönöm a tanácsokat. Már picit megnyugodtam.

Azért még írjatok tapasztalatokat sosem árt.

2020. ápr. 3. 17:26
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
#4 dehogynem. Nem fogom elcseszni az életemet egy becsúszott gyerek miatt. Nem fogok anyámék nyakára szülni. Épeszű ember megfelelő anyagi háttér és körülmény nélkül nem tart meg gyereket...
2020. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Ép eszű ember védekezik. Ha meg nem, vállalja a következményeket. Ha a rokonod lerobban, beteg lesz, nyűg lesz a nyakadon, akkor őt is majd elkaparod?
2020. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem, beadom otthonba. De ez tök mas helyzet. :D
2020. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!