Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem szakorvosi véleményre, jövő héten szerdán megyek orvoshoz de addig tülkön ülök. Többi lent?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menzeszem, semmilyen menzesz tünetem kivéve hogy hatalmasak a melleim, duzzadtabbak mint menzeszkor, néha hànyingerem van és hányok is, nyers hús látvànytól és a kávétól hányingerem van jobb petefészkem nagyon feszül viszont ma reggeli tesztem negativ lett / facelle kazettás/ . Petefészek cisztàm, tavaly műtötték de újra van. Kérdésem az lenne hogy szerintetek okozhatja a ciszta a késést és a rosszullétet?

#teherbeesés #Petefèszek ciszta
2017. aug. 18. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszoljanak akiknek szintén van cisztája tünet vagy tünet nélkül. Aggodok hogy újra műteni kell. Köszönöm
2017. aug. 18. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt petefészek cisztám, de ilyen tüneteim nem voltak, a menstruációm is mindig időben jött meg. Viszont terhesség alatt pont ilyen tüneteim voltak :)
2017. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sem voltak ilyen tüneteim a múltkori cisztánál, csak arra gondolok , hogy megjönne és azért vannak ilyen tüneteim. Hányinger, émelygés nekem volt, nagyon rosszul voltam azért kellett műteni, 3 hónap múlva visszatért. Remélem baba van a dologban :) Bízok benne hogy most mindent helyesen írtam, és nem nyomtam meg két egymás mellett lévő gombot egyszerre.
2017. aug. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!