Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a teherbeesésnek, ha páromnak enyhe here visszértágulata van?

Figyelt kérdés
lassan 3 hónapja próbálkozunk, de még nem sikerült teherbe esnem. A párom volt orvosnál,és enyhe here visszértágulatot állapított meg. Egyelőre még nem javasolta a műtétet.
2020. ápr. 6. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy némileg nehezíti a teherbeesést, de nem gátolja meg.

Sajnos férjemnek is van. 3 hónap próbálkozás után estem teherbe.

2020. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges embereknél is előfordul, hogy hónapokig próbálkoznak, akár 1 évig, a teherbeesés sok mindentől függ, és ha meg is termékenyül a petesejt, nem biztos, hogy meg tud tapadni, vagy megmaradni. 3 hónap nem sok! Mi egészségesek vagyunk, 4. hónapban jött össze a baba, de egy pillanatig nem stresszeltem, mivel tudom, mennyi az esély a terhességre. Olvasgass egy kicsit többet ebben a témában, mert úgy tűnik hiányosak az ismereteid, és feleslegesen stresszeled magad.
2020. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!