Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több napig tartó enyhe petefés...

Több napig tartó enyhe petefészek szurkálás menstruáciot jelezhet?

Figyelt kérdés
Legutóbbi mensim megjött rendesen allagra és idő tekintetben. Azóta nem volt szexuális együttlétem de előtte igen. Na most a mostani kozepidoben pici zselés és atlaszto dolgok voltak a wc papíron pár napig. Aztán elmúlt. Most egy hét múlva kéne megjonnie tehát a kozepidon túl vagyok most fehér krémes folyasom van mérhetetlen Fáradtság és enyhe fejfajast érzek reggel hanyingerem volt illetve a petefeszkemnel nagyon enyhe szurkálás de ez már két napja. Ez lehet menstruáció előjele is?

2020. márc. 29. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h ovulalsz?
2020. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy héttel mensi előtt?:( Szerintem azon túl vagyok már egy hete, amikor átlátszó zselés, tojasfeherjes folyasom volt. Én úgy gondolom. Vagy nem Jol gondolom?:(
2020. márc. 29. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs cisztád vagy myómád? Nekem akkor szurkált mindig mensi előtt. 😒
2020. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt régebben aztán felszívódott. Most lehet megint van?:(

És a mérhetetlen Fáradtság meg fejfájás is emiatt lenne? Egész nap csak aludnék...

2020. márc. 29. 19:13
 5/9 A kérdező kommentje:
És most már az ágyék résznél is fáj picit. Lesugarzik a comb tövéhez vagy hogy írjam.
2020. márc. 29. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Középidőben az az átlátszó, zseles dolog a mehnyaknyákod volt, akkor volt peteeresed valószínűleg. Termékeny időszakban (ovulacio előtt/alatt) pár napig ilyen állagú folyadék ürül a hüvelyedből. Termékeny nyáknak is szokás nevezni, mert a spermiumok ebben a közegben érzik a legjobban magukat, ennek segítségével tudnak leginkább célba érni.
2020. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a mellbimbom miért lett nagyobb:(
2020. márc. 30. 07:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.
2020. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mellbimbó mérete változhat mensi előtt is?:(
2020. márc. 31. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!