Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lent fejtem ki a kérdésem...

Lent fejtem ki a kérdésem mert picit hosszú. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy lh tesztet mert tegnap óta érzem az ovus fájdalmat és derék fájást és mára már tojás fehérje szerű nyákom is lett. Teljesen negatív lett a teszt ami logikus is mert még csak a ciklusom 11. napján vagyok és ilyen korán nem szokott lenni az ovum csak 14-15 napon. Azért tudom mert eddig hőmérőztem csak ettől a hónaptól kezdve azt rá hagytam. Szerintetek miért van ilyen korán ovu tünetem miközben az kb teszt teljesen negatív? Én azt hittem legalább kicsit erősebb lesz a második csík. Ilyen lett a teszt: [link]
2020. ápr. 7. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt senki meg nem mondja neked. Valószínűleg 2-3 nap múlva lesz ovud, mint amúgy is lenne. Egyébként ez a fajta ovu teszt nagyon nem jó. Sose volt pozitív. Míg a facelle ovu teszt full pozi volt, addig ez fele annyira sem, ugyan abból a vizeletből nézve.
2020. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt ez az ovuteszt, annyi, hogy inkább száradás után volt értékelhető!
2020. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is használtam már ezt a tesztet és a facellet is. Annyi h nekem is később volt értékelhető de mutatta mikor pozitív volt. De ennyivel előre értem már az ovut miközben nem is erősödik a teszt? Most konkrétan akkor azt érzem h kezd nőni a tüsző?
2020. ápr. 7. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A tünetek nem mindig megbízhatóak, nekem mostanság többször is van, hogy egy héttel ovu előtt már ovus tünetekkel bombáz a testem. Hihetsz nyugodtan a tesztnek, de ráérsz még 3 nap múlva újra tesztelni. Nekem is pont emiatt volt, hogy korábban teszteltem bár tudtam, hogy ennyire rövid ciklusom20 év alatt soha nem volt, de azért teszteltem és hasonlóan jártam mint te, napokkal később lett csak tényleg ovum :)
2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!