Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor eshettem...

Szerintetek mikor eshettem teherbe, ha tényleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 6-án volt menstruációm,14-én voltam együtt a párommal. Majd ezt követően 28-30ig is együtt voltunk. Ma már 8. -a van, menstruáció sehol. Fehér folyásom van, néha alhasi görcseim. Mellfájdalom nincs, reggel volt émelygésen. A ciklusom abszolut rendszertelen (28-30/32) naposak. A teszt már kimutatná pl. a 28. an fogant babát?
2020. ápr. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj egy pár napot. Idő kell a beágyazódáshoz. Aztán tesztelj.

Ha túl hamar tesztelsz, nem biztos hogy valós eredményt mutat.

2020. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ki kéne mutatnia.
2020. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hű, mintha magamról olvasnék! Nekem is pont 6.-án jött meg múlt hónapban, és nekem sem jött még meg, én múlt szerdára nem vártam. Görcseim pár napig voltak, de elmúltak. Tegnap óta van folyásom. Pár napja csináltam tesztet, negatív lett. Ha holnap sem jön meg, csinálok még egyet.
2020. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azèrt ezekkel az együttlètekkel elèggè elkerültètek a feltètelezhető termèkeny időszakot. Ezek a tünetek meg mentést előtt is lehetnek. Bármi lehet. Ha tovább kèsik, teszrelj.
2020. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!