Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció mellett ki esett már teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt valaki, aki rendszertelen menstruáció mellett esett teherbe? Használtatok valamit segítségül (hőmérőzés, ovu-teszt)?



2020. ápr. 8. 19:59
 1/8 anonim válasza:
100%

Egyik ismerődőm így is terhes lett pcos.

De szerintem orvosnál nézesd meg magad.

2020. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Reni 28 ***** válasza:
Én így estem teherbe, kb 1 év után, de nem nagyon számoltam, pont akkor lettem terhes mikor kb esélytelen (menzesz első napján)
2020. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta semmi gond nincs, teljesen egészséges vagyok, valószínű az aitoimmunom miatt van, de van peteérésem meg nem nehezebb elvileg a teherbeesés sem :)
2020. ápr. 8. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 éves vagyok, egészséges életmódot folytatok, gyógyszert nem szedek 8 hónapja.
2020. ápr. 8. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 🥰

28-45 nap között mozgott a ciklusaim hossza, fogamzásgátló abbahagyása után sajnos nem tudott helyreállni a "rendszer". Peteérésem viszont volt, csak totál rapszodikus... Ez a számokból is látszik.

Ovulációs tesztet használtam, de egy idő után meguntam.


A babánk egy olyan hónapban jött össze, amikor a 26-28. nap körül volt peteérésem. Akkor pont nem lőttem az LH teszteket, úgyhogy volt nagy meglepetés 😄

25 hkm

2020. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, akkor nekem is van remény 🥰

Gratulálok!

Nekem is a gyógyszer abbahagyása óta ilye :(

2020. ápr. 8. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a 4 úgy fogant, h előtte hónapokig nem volt ciklusom. 😊
2020. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ovuteszteltem és semmi egyéb.

33.napon a reggeli teszt negatív volt (biztos, átvilágítottam meg minden 😁) 39.napon extra halvány épphogy látható pozi volt a reggeli tesztem, 42.napon már jól látható.

2020. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!