Még van remény?

Figyelt kérdés

Ma kellene NEM megjönnie de sajnos reggel negatív lett a teszt:( Viszont semmi jele nincs, a mellem egyáltalán nem feszül , nem fáj hasam sem görcsöl pedig ilyenkor már jóval előtte görcsöl is és a melleim is majdnem leszakadtak.

Kérlek ne ítéljetek el csak elvagyok már keseredve pár év próbálkozás után.


2020. jan. 30. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

A fiammal én is így kezdtem. Szombatra nem vártam, negatív teszt. Másnap még a röntgenbe is bementem az unokahúgommal. Aztán egy hétre ledöntött az influenza. Következő szombaton jutott eszembe, hogy még mindig nem jött meg. Akkor lett egy halovány tesztem.

Amíg nem jön meg addig remény is van.

2020. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia sorstárs, nekem ma vagy holnap kellene megjönnie, én halucinálok második csíkot, de így sajnos negatív, amíg nincs mensi mehet a drukk :)


Mondjuk nálam kétes a dolog, csak akkor lehetek terhes, ha 3 nappal később volt az ovu (érzések alapján simán lehetett), ha igazam van nekem holnap van a nemvárt... de 3 napja szenvedek, megőrülök xD Ovutesztelni szoktam és akkor napra pontosan tudom a mensi napját, ebben a ciklusban kihagytam....


Na de sok sikert neked, a szembetűnő korán teszteleőkkel szemben sokkal többen tesztelnek csak mensi utáni pár napban először pozit. Drukkolok.

2020. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

#2 neked is drukkolok :) Nekem reggel annál negativabb már nem lehetett volna. Nekem tényleg csak az lett furi, h egyáltalán nem fájnak a melleim egy cseppet sem, erre barátnőm azt mondta, h így biztos nincs baba mert nincsenek görcsök és mellfeszules.

2020. jan. 30. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi a drukkot :)


Nekem terhesen nem fájt a mellem, csupán egész nap szédültem és furán fájt a hasam, nem görcsösen inkább olyan zsibbadó, szurkálós volt. Sajnos pár hónappal ezelőtt volt kémiaim, ugyan azokkal a tünetekkel amit leírtam. Most is furi szúró érzés van, meg sokszor émelygek... aztán lehet megjön két napon belül.



Szóval nyugi a tünetek megléte nem léte semmit nem jelent, mindenkinek más és más :) Az egy jő jel, ha nem jön meg, aztán bízni kell a pozi tesztben.... csak nehéz kivárni :) Én x-epillel teszteltem, pedig nagyon jól tudom, hogy az mutatja ki legkésőbb xD Mikor az x-epilen halucináltam a pacelle egyértelmű volt még nagyon halványan is. Ma is veszel egy facellet, háha tényleg látom amit látok :) Te mivel teszteltél?

2020. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi érdemit nem tudok írni, csak azt, hogy nagyon drukkolok mindkettőtöknek!!! Amikor a tesztem pozitív volt (mondjuk nekem már 13. dpo-n és délután), nekem se fájt a mellem egyáltalán, pedig mindig szokott, viszont volt egy nagyon fura érzés az alhasamban, mintha valami feszítené belülről, de nem olyan, mint menstruáció előtt, és nem is olyan, mint egy szélgörcs. Semmi más tünetem nem volt és azóta sincs. 1 hete teszteltem pozitívat.
2020. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat 😊
2020. jan. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!