Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy valakinek gyermeke legyen pár nélkül az örökbefogadáson kívül?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy az anyának vérszerinti gyereke legyen.Van lehetőség valamilyen spermabeültetésre egy szingli nőnek?

2020. ápr. 15. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Tele az ország férfiakkal. Valakivel egyéjszakásat kell szervezni.
2020. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Csak szex és más semmi :D
2020. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben 40 felett vagy, jelentkezhetsz a lombikbébi programba, de most egyrészt szünetel, másrészt nincs donorsperma hosszú ideje
2020. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban volt valami ilyen történet, ahol egy spermadonortól lehetett elvinni anyagot, amit otthon felhasználtak. Ezt többnyire gyerektelen házaspárok vették igénybe.
2020. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
17%
Garp szerint a világ 😂😂😂
2020. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyedülállónak Magyarországon nem lehet inszemináció vagy lombik úgy tudom. Brnoba járnak a szingli nők.

Szintén lombikos vagyok, lombikos csoportba fb on sokan vannak sorstársaid, tőlük tudom ezeket.


Vagy próbálkozol természetes úton, mint a csak szex és más semmi filmben.

2020. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6!


De lehet. Feltétele vagy a bizonyított meddőség, vagy a magas életkor, ami valószerűtlené teszi a spontán teherbeesest.


"1/A. § *  Az Eütv. 165. §-ának d) pontja szerinti egyedülálló nő esetében (a továbbiakban szintén: kérelmező), amennyiben


a) egészségi állapota (meddőség), vagy


b) életkora


következtében gyermeket természetes úton nagy valószínűséggel nem vállalhat, az egészségi állapota által indokolt, az Eütv. 166. §-a (1) bekezdésének b)-d) és f) pontja szerinti reprodukciós eljárás végezhető el."


[link]

2020. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma írtam ki egy hasonló kérdést én is. Magyarországon nem tudom, milyen feltételekkel végeznek spermadonoros megtermékenyítést, de sok nyugat-európai országban van lehetőség rá egyedülállóként, akár fiatalon is. Nyilván nem olcsó, ha magánúton csináltatod, egy alkalom tudtommal körülbelül 2-3000 euróba kerül.
2020. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de ha a kérdező nem meddő, nem idős, akkor csak azért mert nincs pasija és mégis gyereket akar, nem engedik. Akiket én tudok mindenki brnoba megy.
2020. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Vannak feltételei, ahogy írtam, de te kategorikusan kijelentetted, hogy nem csinálnak. De igen.
2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!