Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

A múlthónapban nem jött meg rendesen a menszeszem. Előtte sosem volt ilyen, voltam orvosnál is vele ahol nem látszódott semmi. Egy pár napig barnás rózsaszínes váladékozásom volt, alhasi görcseim. Ezért is gondolt terhességre, de negatívet teszteltem.


Párommal ezt követően többször együtt voltunk.

Március 30.-kán szintén belém élvezett, de április 2.kán megjött. ( 1 héttel a barnázás elmúlása után, mindig rendszeres volt a vérzésem).


Az orvos azt mondta még anno vagy baba vagy hogy sok gyógyszert kellett szedjek mostanában.

Néhány napja rettentően szédülök. Fájdogál a hasam, cicik nem fájnak, de olyan hányingerem van hogy az nem igaz.

Tegnap elmentünk bevásárolni, és megéreztem az utcai gyorskajásnak az illatát. Szaladtam a mosdóba vagy épp a krumplis tésztától amit imádok, de úgy jött vissza az illatától hogy azt nem tudom hogy értem el a mosdóig. De ezek nem csak reggel jelentkeznek. Talán csak gyomorrontás.


Esélytelen hogy abból az aktusból terhes legyek?


2020. ápr. 16. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérzés+ negatív teszt= nem terhes.
2020. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!