Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jövő hét...

Van valaki aki jövő hét elejére nem várja?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Mit? A Télapót? A Jézuskát? A futárt?
2020. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a járvány végére gondol. Én nagyon várom, de túl pozitív vagy, szerintem jövő hét elejéig ez nem ér véget. Gyereket természetesen világjárvány alatt nem hozok össze tudatosan.
2020. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
De gonoszak vagytok! Ez csak egy ártatlan kérdés volt neki 😂😂
2020. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

#1 #2 gusztustalan emberek vagytok a hozzáállásotok alapján! A kérdező minden bizonnyal gyermeket vár(tervez), és nektek mi közötök hozzá? Honnan a francból tudnátok, hogy esetleg nem évek óta várat-e magára a baba? Tudjátok milyen érzés, amikor évekig nem jön össze? Különben maradjatok csendben és ne itt éljétek ki a rosszindulattal, savanyúsággal telt frusztrációtokat, csak mert a magánéletben/ munkahelyeteken feszültek vagytok!


Kérdező, húgim nem várja jövőhétre, én meg 8 hetes vagyok. 🤫 (persze még senkinek nem kiabáltam el, tudom milyen érzés egy magzatot elveszteni).


Szívből drukkolok!

2020. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég! Nagyon szomorú vagyok a sok rosszindulat miatt, hogy is lehet egyaltalán ezeket a dolgokat leírni, mit éreztek közben? Boldogságot? Sose fogom megérteni. Ne haragudj kedves kérdező, nem tudom szó nélkül hagyni ezt a gonoszságot. Én hétfőre nem várom, nekünk sem az első hónapunk, ne aggódj, ha össze is jön, mire megszületik a baba nem lesz már ez az egész bolondulás. És orvosként mondom a rosszindulatúaknak, hogy nem kell terhesség alatt minden héten futni vizsgálatokra, nagyon sok közülük teljesen fölösleges, miután megvan az első uh a 6. hét környékén nyugodtan lehet tolni pl a 12 hetest és a többit is. Jaj és a másik dolog: sem babára, sem kismamára, sem gyerekekre nem veszélyesebb, mint más vírus.
2020. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#6-os válaszoló, kedves Orvos! Az összes kismama nevében köszönöm, hogy végre elmondtad a valóságot az idiotáknak! Az én nőgyógyászom, aki 30 éve van a pályán, ugyanezt mondta! Aki ennyire görcsöl a koronavírus miatt és ezért nem vállalja a terhességet, az ennyi erővel ne vállaljon egész életében gyereket, hiszen súlyos influenzák, vírusok, bakteriális fertőzések mindig voltak, vannak, és lesznek is! Ennyit erről!
2020. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, én is hétfőre nem várom. Meg se fordult a fejembe,h a vírus miatt szüneteltessünk. A kötelező vizsgálatokat úgyis elvégzik. Szeptember óta várjuk,hogy jöjjön valaki.


Ui.:hihetetlen,hogy mennyi unatkozó ber van... Rem3lem az ilyen kommentek után jobban alszotok..

2020. ápr. 16. 20:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Mária, szerintem az embereknek kezd megártani a bezártság. Már annyira nincs normális interakciójuk másokkal, hogy inkább ide jönnek arc nélkül kötekedni. Hogy lehet ennyire unatkozni? Pl olvasásról hallottatok már? Szándékosan nem olyat írok amihez bármi különösebb dolog kell. Inkább szépen foglalja le magát az, aki annyira buta, hogy azt gondolja, hogy ha ma valaki teherbe esik, holnapra megszüli a járvány közepén a gyereket. Egyébiránt most is születnek babák minden gond nélkül.
2020. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én szerdára nem várom.
2020. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki hétfőre nem várja :) majd írjatok esetleg, kicsit izgulok. Habár fáj a hasam, nem nagyon, de nekem már menstruáció előtt egy héttel fáj.
2020. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!