Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja? Esetleg jövő...

Ki nem várja? Esetleg jövő hét elejére? Szorítunk egymásnak? ☺

Figyelt kérdés
Kezdem én. Április 22.-én lett a tesztem 'pozi', de nem volt egyforma erős a 2 csík, a controll erősebb volt, így gondoltam még negatív a teszt, de annak ellenére azon a napon azon 1 alkalommal együtt voltunk. Jól is tettük, mert másnap éreztemis az ovufájdalamt, és a teszt is negatív lett. Ha jól számolom ma vagyok a 11. Dpon. Holnap elhasználok egy one step tesztet. Hétfőre nem várom. Régóta próbálkozunk. Ezt a hónapot kicsit lazábban vettem. 1 kicsit elengedtem, bele is törődtem, hogy ez most tuti nem sikerült. 1 alkalommal voltunk együtt, rendes pozi sem volt a tesztem, máskor nagyon erős szokott lenni. Szóval nem agyaltam rajta túlzottan, egészen mostanáig, amikor 2-3 napon belül kiderül minden. 😁 tünet semmi.
2018. máj. 4. 21:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem 2. hete késik...sajnos a tesztek negatívak...párom szerint viszont baba van a dologban, mert állandóan ennék...én nem hiszem. Picit gorcsol a hasam, talán a mellbimbom kicsit érzékenyebb, de semmi tünetem nincs. Reggel volt egy enyhe hányinger. Tehát én már két hete nem várom, de sajnos a tesztek negatívak :( (28 napos óramű pontosságú menszieim vannak amúgy, de most “valami bezavar”)
2018. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hétfőre nem várom,de ugyanúgy mint te ezt a hónapot én is "elengedtem" kicsit.

Csak párszor voltunk együtt és csak ovu másnapján sikerült,de azért így két nappal a nemvárt előtt reménykedem kicsit!

Ez az 5.próbálkozós hónapunk.

Drukkolok!

2018. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek. Én mára nem várom. Első próbálkozás, első babával :)
2018. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyen amikor "elengeded" a dolgot? :) Számolod a napokat, alkalmakat, még meg se kellene jönni, de már "feladod"... Dolgozz még azon az elengedésen!
2018. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Reggeli tesztem teljesen negatív. Kedves második. Nekem februárban késett 12 napot (nekem is pontos pedig a ciklusom) de az ovum is nagyon kitolódott akkor, a ciklusom 21. Napján volt. Abban a hóbapban antibiotikumot szedtem, én annak tudtam be. Szurkolok nektek, írjatok ha van fejlemény. Én most1 kicsit csalódott vagyok újra 😔 ez a fajta teszt a 3 terhességemből (2 született meg) a 12. Dpon már halvány pozi volt.
2018. máj. 5. 07:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elsőnek akartam írni. :)
2018. máj. 5. 10:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok megjött.
2018. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Elso vagyok. Nekem még mindig semmi. A Tompa görcsölés még mindig jelen van. Újabb “jel”: iszonyatosan kemény, és érzékeny a mellbimbóm, valamint hirtelen rám törő hányinger, főleg a párom parfumetol és állandó aludni szeretnék. Én még mindig várok a teszttel. Lehetséges, hogy megfog jönni, nem akarok csalódást. Szerdán teszteltem akkor teljesen negatív lett. Szerintem 1-1,5 hetet várok.

Amúgy nekem is volt már két terhességem, de mindkettő vetelessel zárult. Azért is sejtem, hogy nincs baba, mert semmi olyan nincs jelenleg, mint az előző kettő terhessegnel volt. Pl: a 5-6. hét körül már le akartak szaladni a melleim annyira fájtak, most pedig csak a mellbimbom érzékenyebb.

Én abszolút nem szedek gyógyszer csak merckformin xr 1000mg-t, mert inzulinrezisztenciám van sajnos.

2018. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hármas nagyon sajnálom! :(
2018. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8as. Szurkolok neked, majd írd meg hogy alakult. :)

Nekem ma reggel megjött :( már megint :(

2018. máj. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!