Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték kérdés?! Akinek...

Petevezeték kérdés?! Akinek van tapasztalata írjon légyezi!

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban, hogy még ha utólag visszagondolva is, de volt bármi tünete az elzarodasnak, azon kivul, hogy nem estél teherbe?! Gondolok itt arra, hogy többszöri hugyuti fertozes ( felfazas) miatt zarodott el?! Az ovulacio nem volt fajdalmasabb?!
2020. ápr. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Követem, engem is érdekelne.
2020. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Nekem elkötötték.

Úgyhogy tutira zárt.

Semmiféle tünet nincs. Az ovu is rendben lezajlik. (csak nincs meg a nagy találkozás, és az aprócska petesejt elhal és felszívódik)


Ha arra gyanakszol, hogy elzáródott, nézess egy hycosy-t. Nem vészes, inkább csak kellemetlen érzés. Pár perc alatt megvan.

2020. ápr. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeribtem nem mérvadó


Nekem és az unokatesómnak is a gyerekkora

Tinikora húgyuti fertőzésekkel és kismedencegyulladásokkal tarkított colt.

Egyszerűn hajlamosak vagyunk

És kevés folyadékot ittunk/ azóta mióta a vízre figyelek kop-kop ritkán van gondom.. nem évi 2-szer minimum/

Nekem vesegörcsöm is volt.


Ovulációt nagyon érzrm

Tininek azt hittem vakbél gyulladásom van 🙈



Ha van az unokatesómnak neki is nagyon fáj az ovu / neki IR és PCOS is van/


Én nagyon féltem, hogy hegesedéseim lettek.

Mondkét gyerek 3 hón belul sikerült.

Unokatesómnak már mind2 vezetéket kivették

4 vetéléés ebből 2 méhen kívül volt/ egyik vezetéket ekkor vették ki/

Lombikkal is gond van, de ennek oka az egyéb betegsegek és az életkora már



Szóval meg kell nézetni


Sokaknak csendes gyulladásuk van

Nem fáj..

2020. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy szántatok időt a válaszokra🙏🏻


Utolsó, igen a hugyuti fertozesek miatt gxanakszom... mindig nagyon megérzem az ovut, 7. Hónapja nem sikerul a baba es mar kezdek rakeszulni lelkileg az atjarhatosagi vizsgalatra :( nodoki szerint minden rendben, se ir-em se pcos-em noncs, prom is egeszseges :(

2020. ápr. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!