Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hamarosan megyek Petevezeték...

Hamarosan megyek Petevezeték átjárhatósági vizsgálatra! Kinek milyen tapasztalata van? Fáj? Utána tudok vezetni? Teherbeesés mikor várható.

Figyelt kérdés

A dokim azt mondta,hogy éjfél után ne egyek és igyak!

Ez miért?

Minden információ érdekel!


2018. aug. 31. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Minden tervezett műtét/beavatkozás előtt az a protokoll, hogy éjféltől a páciens már ne egyen/igyon.

Altatás során visszajöhet a gyomortartalom, fulladáshoz is vezethet.

2018. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt, végigbeszélgettük, viccelodtuk az orvosommal. Nagy szerencsém volt, mert az egyik vezeték el is volt záródva, a folyadékkal megnyitotta, mégsem fájt.

Utána menszeszszeru görcseim voltak, illetve lépésnek fájt a hasam. Ha akartam volna, tudtam volna vezetni, de jobb volt, hogy a férjem vitt haza.

Nekem azt mondta az orvos, hogy azért nem szabad enni, mert a folyadék, amit benyomnak, kijut a hasüregbe, irritálhatja a hashártyát, ez hányingert okoz és volt aki már telibe is hányta.

2018. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre készülök, amjd írd meg mi volt!
2018. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve volt ultrahangos. Reggel bementem a kórházba,kaptam vlmi nyugtatót. A beavatkozás kb 11 körül volt. Elaltattak. Az egész olyan volt mintha egy filmbe lennék... felébredtem, vissza vittek a szobamba, és kb 4 körül haza engedtek. Értem jött a férjem, nem tudtam volna vezetni.. sajnos nekünk azóta sem jött össze a baba. Csak kétszer jártunk már közel hozza(petezsak, és egy kémia terhesség) vissza gondolva nem volt amúgy vészes , de nem élnem ra újra.. neked milyen lesz?
2018. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most volt júniusban, írtam is ki róla kérdést, és leírtam a tapasztalataimat is utána. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..
2018. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es!

Nekem olyan lesz,hogy katétert vezet fel az orvos és úgy lesz “átmosva” a petevezék mind a kettő! Így magyarázta el....

Ez 2x 10 perc kisebb,nagyobb görcsöket okozhat ennyit mondott a dokim!

Reggel megyek ,délután jöhetek is haza!

Azt mondta,hogy nincs altatás maximum egy fél szem altató tabletta!

Hát én kérni fogok!



3 -as nagyon szívesen megírom mi volt! :)

Jövőhéten megyek kedden!

2018. szept. 1. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Laparoszkópos? Semmiség! Nekem márciusba volt lsk+ hsk. Altatásba végzik. A bugyi vonalba ejtenek egy bemetszést meg a köldök kürtbe. Utánna hát nem is fájdalomnak hívnám hanem inkább kellemetlenségnek.Belém állandóan fájdalomcsillapítót akartak tukmálni.Nem kértem,nem volt fájdalom. Műtét után 3 órával már sétáltam.Felülni meg lefeküdni illetve ülni eléggé kellemetlen volt,de egyáltalán nem elviselhetetlen.Vezetni még vagy 2 napig nemigen lessz kedved,főleg meg bekötni az övet.De összességében semmiség!
2018. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es!

Amiről te irsz teljesen más!

Olvasd el máskor jobban!


Akkor leírom az én szemszögemből!

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt!

Műtéti környezetben végzik.

A bizonyos nap előtt nem ehetsz,ihatsz éjfél után,reggel be feküdtem az osztályra(nőgyógyászat)

Elvileg 9 -kor lett volna a műtét,de volt egy sűrgősségi császár így csúszott....

Este úgy is alig aludtam így kihasználtam az időt ,és pihentem!

11 előtt jött a beteghordó,hogy vár a fogadott dokim.

Besétáltam vele a műtőbe,fel kellett feküdni egy vizsgálóágyra,és ott már mindent részletesen mondott a doki.

Tágitó az kellemetlen volt,utána katéter na ott már erős görcseim voltak...

Majd egy cső lógott ki belőlem.

Azt rögzítette a combomhoz,és így kellet beülni a tolókocsiba!

Már erős görcseim voltak....

Rötgenbe fel feküdtem az asztalra és ott kezde a kontraszt anyagot felfecskendezni!

Huu na ott olyan görcseim voltak,h szakadt rólam a víz ....

Megcsinálta 5-5 perc mindkét oldal!

Minden oke volt nem volt letapadásom!

Már ott kivette a katétert ,de ugyanúgy görcsöltem!

Ez az egész kb 30 percig tartott!

Az erős görcs még kb másfél óráig,15 óra után kiengedtek ( akkor jöhettem el mikor jobban voltam)

És egyedül vezettem haza,de még aznap erős görcseim voltak!

Szerda estig tartott a görcsölés!

Volt minimális vérzés,és ürült ki az anyag is...

Ez kb 5 napig tartott!

Mindent összefoglalva , a cél érdekében 1x kilehet bírni!

De én többet nem csináltatnám meg!

2018. szept. 13. 06:59
 9/16 0027 ***** válasza:
Én 27-én megyek Szegedre petevezeték átjárhatóságira, nagyon izgulok , de biztatóan hatnak rám a szavaitok. :) Remélem, minden rendben lesz, a cél érdekében mindent meg kell tenni...
2018. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kitartást neked!

Majd írd meg a tapasztalatod:)

2018. szept. 23. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!