Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aloe vera kapszulát nem...

Eszo kérdése:

Aloe vera kapszulát nem szedett vki a próbálkozós időszakban, vagy mikor tehes lett? Nem lehet, hogy az is segítene?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*tehes=terhes :-)
2010. júl. 27. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából én nem kapszulát hanem italt ittam,de nekem nem vált be.Úgy 2 évig ittam folyamatosan a Prima aloe verat.
2010. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de amúgy az aloe varának van vmi ilyen hatása is, ami jótékonyan elősegítheti a terhességgel kapcsolatos folyamatokat, dolgokat?
2010. júl. 27. 17:39
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy te mire ittad?
2010. júl. 27. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ittam, nekem se segített. Abban a hónapban amikor sikerült én E és C vitamint szedtem, ciklus második felében palástfű teát ittam és ovu körül 2 naponta együtt voltunk majd 10-15 percet hanyatt fekve maradtam... Teljesen normális volt a ciklusom, mindent kipróbáltam és bevetettem és végül 10 hónap próbálkozás után így sikerült pozi tesztet produkálnunk! Kívánom neked is! Az aloe egyébként tisztít, méregtelenít stb. nem emlékszem még miket olvastam róla de én nem ajánlom. Ja és a párom is napi egy E vitamint szedett mert az jó a spermának is! Drukk!
2010. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Sok jó mindent hallottam róla és azért ittam,de szerintem felesleges pénz kidobás volt.Kipróbáltam minden hülyeséget.Én folsavat szedtem kb. 2 hónappal előtte de nem mértem már se hőt én már nem ovu. teszteztem.Csak akkor voltunk együtt amikor jólesett.Az első inszem előtt pár héttel héttel estem teherbe.

Sok sikert és kitartást!

2010. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!