Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabad síkosítót használni a...

Szabad síkosítót használni a próbálkozós időszakban? A nyál tényleg nem tesz jót?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok?
2011. jan. 10. 15:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint a spermának..
2011. jan. 11. 16:21
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

szia!


szerintem nem gond a nyál és a síkosító sem. Ahogy jólesik úgy csináljátok:)

2011. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia mi is használtuk még az elején, de mikor elolvastam, a tájékoztatóján, hogy teherbeesés esetén beszéljen nőgyógyásszal.

Mi el is hagytuk. De a nyál az természetes, így semmi olyan nincs benne, ami akadályt jelentene.


Sok sikert!

2011. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Akkor megnyugodtam!!! :))))

2011. jan. 14. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A síkosító nem jó módszer babatervezés alatt csak a speciálisan erre a célra alkamazható ami elég drága de segíti a spermák előrejutását,megfelelővé teszi a hüvelyi ph értéket és a babaprojekt webpatikájában rendelhető.

A nyál szerintem sem rontja az esélyeket!!!

Sok sikert!!!

2011. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a nyál nem gond:) tapasztalat:D
2011. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

SEMMIT

Felizgat a férjem és benedvesedek.

Ha fel sem izgulsz a párodtól minek akarsz gyereket???

2011. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
van,akinél nem ilyen egyszerű!! nem minden nő egyforma,-ha már okos akartál lenni...
2011. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

18:42-nek!

Akkor biztos te vagy a világ legboldogabb embere...

Többieknek még 1x köszönöm!

2011. jan. 15. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A sikosítót én sem ajánlanám,én is azt hallottam nem túl szerencsés.De patikában is van olyan fajta ami ilyenkor is alkalmazható.A nyállal is egyetértek,természetes dolog nem hiszem hogy bármit is akadályozna.A nedvességről csak annyit,nem mindenki tud rendesen benedvesedni,én például tudok de nem mindig.Ez pedig nem jelenti azt hogy nem izgulok fel a páromtól,vagy nem szeretem.Undorítónak tartom a megnyilvánulásodat!!!!Majd ha hónapokig próbálkozol gyerekkel,egy idő után neked sem olyan lesz a szex,mint előtte.Ez sajnos így van.

Kedves kérdező!Ne törődj az ilyen válaszadókkal,ne érezd magad kevesebbnek vagy rosszabbnak!!!!Sok sikert a babásodáshoz,szorítok!!

2011. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!