Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esélyes lehet?

Terhesség esélyes lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is azzal kezdenèm, nem tervezünk babát, van már kettő gyermekünk, a harmadik gyermek amolyan néha kacèrkodós, néha elvetődő téma nálunk, tehát teljesen vegyes. Konkrétan tervezetten nem szeretnénk, viszont itt jön a bibi, hogy megszakítással"vekedezunk " , ha össze jönne, végülis biztos vagyok benne, hogy nem lenne gond, és örömmel várnánk.


A helyzet az , én fiatal korom óta, nagyon erősen érzem az ovulációt, nagyon erős petefészek szúrást érzek olyankor, kettő sikeres hónapunkban viszont annyira, hogy lèpni is nehéz volt 1 napig.


Ciklus 9. napján voltunk együtt férjemmel, elég jól éreztem magam (remélem értitek), másnap borzasztóan szúrt ,elő jött ez a lèpni nehéz emlékem..

Lehetett spontán pè?

Na most ez 14 napja volt, nekem mindig baromi pontos 28 napos a ciklusom, tehát nem 9. Napon lett volna ovum alapból..

Kb egy hete olyan bő folyasom van, hogy extra betét nélkül nem merek lenni, hiába nem akarok foglalkozni a tünetekkel, de velem ez nem fordult elő eddig 😔

Testápoló szerű, fehér folyás, néha 1-1 enyhe görcs a hasamban, nem értem mitől lehet, esetleg aki volt hasonló cipőben írna?

Lehetséges inkább fertőzés? 😕

S ha 14 napja volt ez az együttlét, van értelme tesztnek már?


Ha tényleg spontán peteèrèsem volt akkor 14 nappal ezelőtt, most korábban jönne meg a menzeszem igaz? Persze, ha nem lett belőle semmi..


Köszönöm szépen ha írtok esetleg tapasztalatot, akár ezzel a korai peteèrèssel kapcsolatban.


2020. ápr. 18. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberi szervezetben nem sok dolog biztos, mindig változhat valami a ciklusodban, spontán peteérésben nem hiszek, mert a peteéréshez kell egy csomó hormon összehangolt működése napokig. Ha nem akarok gyereket védekezni szoktam. A teszt aktus után 14 nappal mutatja ki a terhességet.
2020. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!