Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek nagy hátrány...

Szerintetek nagy hátrány hogyha magas vagyok?

Figyelt kérdés
jó a genetikám csúcsos bicepszem van meg keresztszálkás mell tricepsz nagy vállak, de a nagy bajom az hogy 183 cm magas vagyok, sok hátránnyal jár ez a fejlődésben vagy szerintetek is sokkal jobban állnak/néznek ki az izmok egy 175 cm magasságúnak?

2018. ápr. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
183cm nem olyan magas...
2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlodDrunk ***** válasza:

Aki alacsonyabb az tömörebbnek,optikailag nagyobbnak néz ki.

De a magasság az a genetikai kéritériumok sor végén van talán,vannak más sokkal fontosabb tényezők a testépítésben,mint hogy te 1.7 vagy 1.85 magas vagy.


Általánosságban elmondható,meg meg is nézhető hogy a testépítés nem a magas emberek sportja,aki extrém mezomorf max olyan 1.75 körül szokott lenni,ők a legsikeresebbek,mivel nekik vannak legjobb genetikai tulajdonságaik testépítés szempontjából.


De ott van Arnold,ő is rohadt jól nézett ki mai szemmel is 1.88 magas volt,nyílván mostani olympián már nem lenne nyerő az testalkat,de kétlem,hogy ilyen céljaid volnának.D

2018. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még tényleg nem olyan magasság, átlagos kicsit feletti talán, én is 185 körül mozgok. Olyan +195cm-től vannak gondok mert itt tényleg hosszúak már a végtagok bajok lehetnek a gyakorlatokkal, meg ugye ehhez a magassághoz 80-90kg sem sok. Aztán tömegelésnél le sem írom mennyi kalória pluszt kell összehozni.
2018. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!