Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm szobájában terhességi...

Barátnőm szobájában terhességi tesztet találtam?!

Figyelt kérdés
Kérte hogy vegyek ki neki a szekrényéből egy melegítő nadrágot, de terhességi tesztek voltak a ruhák alatt. Most mit csináljak? Gyerek korom óta ismerjük egymást, mindig mindent megosztottunk egymással. Én 16/L ő 17/L Nincsen barátja😩
2020. ápr. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi közöd hozzá
2020. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Nem a te dolgod. Attól meg hogy nincs barátja simán lehet olyan ember az életében akivel összejár csak nem köti az orrodra.
2020. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
És? Az ő dolga.
2020. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
2 dolgot tehetsz. Vagy tiszteletben tartod hogy nem mondta el neked tehát nem akarja hogy tudd és úgy teszel mintha mi se történt volna, nem foglalkozol vele. Vagy elmondod neki hogy megláttad és szeretnéd ha tudná hogy te benned megbízhat ,mindent elmondhat neked és ha tudsz akármiben segítesz neki. Egy dolgot viszont tuti ne tegyél,ne beszéld ki a barátnődet a háta mögött ( most nem erre gondolok,tudom hogy itt csak tanácsot kérsz plusz ez névtelen oldal inkább más barátnőitekre gondolok)
2020. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mással nem vagyok olyan jóba ahogy vele,és életemben nem beszélném ki.Én tavaly vettem tesztet de én el is mondtam neki.
2020. ápr. 19. 12:07
 6/8 Metionin ***** válasza:
95%
Semmit, ha nem említette neked, akkor te se említsd neki.
2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg te turkáltál a szekrényében nem? Ha el akarta volna titkolni nem kérte volna hogy add oda a ruháját.
2020. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy esetleg az anyjától kapta, ahogy óvszert is szoktak adni esetleg a szülők a gyerekeknek, biztos ami biztos?
2020. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!