Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti nagyon kialadnátok...

Anyukák! Ti nagyon kialadnátok ha a kamasz (17) lanyotok szobajaban terhességi tesztet talanatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán, de nem is szoktam ott kutatni.
2015. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Annyira mindenképp, hogy felhozzam, és megkérdezzem, mit akart volna csinálni ha pozitív. Aztán tartanék egy kiselőadást a védekezésről, amit ő borzasztó kínosan élne meg. Így remélem sikerülne elérni, hogy többet ne akarjon velem erről beszélni, úgyhogy védekezzen normálisan.
2015. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert bukásra áll matematikából meg biológiából, de tesztelni azt tud.
2015. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
ha egy ilyet kínosan él meg a gyerek, akkor ott alapvető probléma van
2015. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem lehet egy ilyen ebszélgetést úgy végig folytatni, hogy kínosan élje meg.

Persze nem ez a természetes, de szükség törvényt bont.

2015. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Én kiakadnék, mert

1. kapott rendesen szexuális felvilágosítást.

2. Elég nekem 12 óráznom, hogy megfelelő életkörülményt biztosítsak a 2 gyereknek, nem kell a nyakamba egy csecsemő

2015. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
85%

Az előzőekkel egyet értek.

Pánikolni nem kell, viszont mindenképpen egy rákérdezés, mely miatt zavarba jön és egy kínos előadás hatással lehet rá...

2015. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ hány csík van a teszten.

Nekem mindig van itthon teszt, hogyha késne a mensesem meg tudjam nézni, ne parázzak.

Kamaszként is, kb fél évente csináltam tesztet, mivel tudtam hogy száz százalékos védekezés nincs, és ha késett akkor mindig bepánikoltam.

Szóval ha negatív a teszt, nem szólnék semmit, ha pozitív, na akkor átesnék pár pánikrohamon mire hazaér.

Max annyit szólnék, ja kínosan élné meg, hogy gumi az X fiókba ha kell, vegyen ki, nem számolom.

2015. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Én azon szomorodnék el, hogy nem tőlem kér tanácsot. :(
2015. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Valaki itt azt írta, hogy úgy elbeszélgetne vele, hogy többet ne merjen erről beszélni vele.....Mert akkor kivel beszéljen erről ha nem az anyjával???

Ez a hozzáállás eléggé lekezelő és ostoba már csal azért is, mert pl nagyon sok ember tart otthon amúgy is tesztet még ha tudja is, hogy mindig védekezik, hogy néha ha kétségei vannak biztosra mehessen. Egyáltalán nem biztos, hogy a lány szobájában azért van teszt, mert ribi és nem tudja mi az a védekezés. Bár mondjuk hogyha egyből ezt feltételezed a gyerekedről az azért rád is vet egy méretes árnyékot...


A kérdésre válaszolva, rákérdeznék de semmiképpen nem úgy, hogy összeszarja magát mert annak semmi értelme. A válaszából ítélve vagy dumálnék még vele erről, vagy ha azt látom, hogy elég érett és védekezik akkor ráhagyom, ő dolga, baj meg nem lesz, mert nem hülye.

2015. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!