Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben véd a fogamzásgá...

Ilyen esetben véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve szedem. Mielőtt szedtem mindig voltak premens. tüneteim.(fejfajas, mell érzékenység) Ezek el is múltak. 21 darabos gyógyszert szedek 7 napos a szünet.

3 hónappal ezelőtt: kb 7 szem volt vissza a gyógyszerből de egy napon keresztül menstruációs görcseim voltak. Végül akkor nem jött meg csak a 7 napos szünetben.

Előző hónapban: Simán megjött.

Ebben a hónapban : amikor meg volt vissza a gyógyszerből elkezdtek fájni a melleim. Kékes lett a mellem udvara. Azóta se jött meg. A 7 napos szünet közepén vagyok de semmi.


2020. ápr. 20. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Védve vagy. És tabletta mellett sem kell napra pontosnak lennie. A lényeg, hogy a szünetben kell megjönnie. Megjöhet a szünet 7. napján is. Nincs kőbe vésve, hogy előbb kell. Nekem is volt ilyen. Több éves tablettaszedés mellett többször is volt olyan, hogy pár nap késéssel jött meg, de megjött. Meg olyan is volt, hogy egyáltalán nem jött meg. Akkor kivártam a következő hónapot, és akkor sem. Akkor orvoshoz fordultam, aki írt fel másik tablettát, utána már semmi gond nem volt.
2020. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!