Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 napja késik. Sok negatív...

Anyuka0511 kérdése:

23 napja késik. Sok negatív és pár halvány tesztet csináltam. Holnap kellene mennem uhra, viszont ma pecsételőró zsaszínes barnás folyással találkoztam reggel pisilés után. Azóta szinte semmi. Nem tudom hogy ez most rossz, vagy negatív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2020. ápr. 20. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem látok rajta semmit, mondjuk nem valami jók a képek, de szerintem negatív.
2020. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaa és egyébként ha 23 napja késik tuti mutatnia kellene a tesztnek.

#1voltam

2020. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezek negatívak. Majd az orvos megmondja, szervi bajod van-e. De simán előfordul, hogy akár egy egész hónap kimarad, akkor se feltétlenül van baj.
2020. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes teszt szét van ázva.
2020. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elázott negatív tesztek...23 nap már majdnem egy teljes ciklus. Pozi lenne a teszt terhesség esetén...hacsak nálad nem az a normális, hogy 12 ciklusból 6 ciklusod 40 napnál hosszabb..... valami hormongond vagy ciszta lesz a ludas.
2020. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez vmi mas,nem hinnem h terhesseg. Hormon vagy ciszta talán. Maskor sose volt ilyen? Mikor volt az utolso aktus? Mikor voltak (az elvileg) halvany tesztek?
2020. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek negatívak, nem vagy terhes. Valószínű most fog megjonni azért verzel.
2020. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Megjött reggel. :(

A teszt hibás, mert nem ázott el, mégis olyan. Bele mártottam a vizeletbe, és vigyátam, így nem ázhatott el.

Az uhra ha elmúlik mindenképp el megyek, nehogy ciszta legyen tényleg, mivel szeretnénk rá állni a tesó prjektre.

2020. ápr. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!