Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges késői fogantatás?

Lehetséges késői fogantatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előfordult már valakivel, hogy a ciklus második felében, annak is mondjuk a közepén fogant a baba, vagy menstruáció előtt nem sokkal?

Rendszeresek a ciklusaim viszonylag, 32 naposak, nagyon ritkán 34 nap. Most járok a 36. napon, de a teszt negatív lett. Vajon ki kellene már mutatnia?



2020. ápr. 21. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia, én is így jártam. Tavaly március 10. volt az utolsó mensi első napja, aztán április első hetében foganhatott. Nem jött meg áprilisban, azt hittem kihagy egy hónapot, volt már rá példa. De május 13.-án pozitívat teszteltem és már 5 hetes terhes voltam. 3 éve próbálkoztunk a babával, hatalmas öröm volt. Idén januárban született és lassan 4 hónaposak leszünk a kis mosolygombócommal. 💕
2020. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok!❤ Mi is 3 éve próbálkozunk:) kisebb csoda lenne, ha így lenne:)
2020. ápr. 22. 20:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most úgy vagyok mint te, vasárnapra nem vártam nem is jött, negatív tesztek, laboreredmeny negatív, de lehet hogy nekem is korai még 🤷‍♀️
2020. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi lett az eredmény?

Pont ilyen cipőben vagyok.

2020. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nekem azóta sem sikerült. Volt még azóta egy alkalom, hogy sokat késett, de semmi:(
2020. szept. 21. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!