Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom 15. napján ovuláltam elméletileg, és aznap a barátommal óvszer nélkül szexeltünk, de nem ment el belém. (utána felhúzta) Majd március 13-án volt egy kis vérzésem (előtte futottam 4,5 km-t, ami az eddigi leghosszabb táv amit egyben futottam), azt hittem h megjött, hiszen picit nagyobb adg, piros vérzés volt. De mégse. Rá 2 napra volt barnás folyásom. Most a ciklusom 27. napjánál tartok, elvileg 19-én kell h megjöjjön. De sose volt még ilyen, hogy véreztem volna egy napig. Lehetek terhes? (tesztelni nem merek egyedül, a barátom meg másik városban lakik, és mindketten próbáljuk tartani a #maradjotthon -t)

2020. márc. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyi esélyed van rá,bár nem túl sok.Miért nem mersz tesztelni egyedül? Csakis azzal mehetsz (nagyjából) biztosra. Menj el egy drogériába és vegyél pár tesztet,aztán használd pár nap múlva....
2020. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félek attól, hogy pozitív. Anyukám meg nem nagyon preferálná ezt az egész dolgot. Egyetemisták vagyunk a barátommal, anyagilag nem engedhetnénk meg magunknak egy babát. Tudom, hogy hülyék voltunk, de ez mindenkivel előfordul néha. Plusz sajnos anyukám nem az a támogató típus. Ha pedig egy pozitív tesztet kapok, akkor nekem arra van szükségem, hogy valaki magához szorítson, és azt mondja h nem lesz semmi baj. Nem pedig lebaszás a vágyam.

Illetve 3 napja iszok cickafark teát naponta 1-2 bögrével, hátha megjön.

2020. márc. 17. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az együttléttől nem féltél akkor attól se félj hogy csinálj egy tesztet egyedül és ha nem akartok babát ügyeljetek a biztonságta. Ha pedig pozitív a teszt de nem tudod/ akarod felnevelni örökbe is adhatod. Hidd el rengeteg pár van akinek nem lehet gyereke és boldogan örökbefogadná.
2020. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örökbe nem szeretném adni. (nem is lenne szívem) Ha kihordom, akkor a barátommal fel is neveljük, csak nyilván akkor nekem az egyetem bukta lenne. És jelenleg úgy gondolom, hogy a tanulmányok fontosabbak, hogy később a családomnak mindent meg tudjak adni.
2020. márc. 17. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Teszteltél?
2020. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!