Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2019 év elején szült anyukák:...

2019 év elején szült anyukák: gondolkoztok már esetleg a kistesón?

Figyelt kérdés

Mikor terveznétek belevágni? Nem féltek a kis korkülönbségtől?


Nekem 2019 január végén született a kisfiam. Már gondolkozunk a kistesón, de egy gyógyszeres kezelés miatt várnunk kell közel 6 hónapot.

Viszont az első babánk is tulajdonképpen 2.próbálkozásra összejött, tehát benne van a pakliban hogy a tesóval is így lesz. De még így is kevesebb mint 3 év lesz a korkülönbség-feltéve ha sikerül.

Tudom megvan az előnye, de érdekel mások mit gondolnak, hogy terveznek, terveznek-e egyáltalán. Ha van kedvetek írjátok meg! :)



2020. ápr. 21. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
2019 januári a kislányom, és mindjárt a 10.hétben vagyok, az első normális hónapban összejött, amikor nem csak szóban terveztük.
2020. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%
2019 január végén szültem, és nem lesz kistesó, mert már ő a kistesó. Több babán nem gondolkozunk, 33 vagyok, én pedig efelett a kor felett nem tervezek szülni.
2020. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2019.04.04.

Ebben a hónapban alltunk neki a kistesónak (eddig gyógyszert szedtem)

2020. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!