Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első baba után mennyiideig...

Első baba után mennyiideig próbálkoztatok a kistesón, és ha valami gond volt mennyi ideig várt a doki mire kivizsgált?

Figyelt kérdés

Csak mert mi 8 hónapja próbálkozunk a kistesón, és mivel csak 14 hónapja szültem a dokim nem akar hormonvizsgálatot végezni.Pedig az első manó elött is volt hormon gondom.Igaz ez egy másik doki, mint akihez akkor jártam, mert szülés után dokit váltottam.Kiváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogy működött.

Előre is köszi a válaszokat.


2009. okt. 28. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hála Istennek mindig akkor jöttek, amikor akartuk, de a tesóméknál a második 3 és fél év után jött össze. Egy évig nem foglalkoztak velük sem, az egy évet minden orvos ki szokta várni, és egy év után kezdik a vizsgálatokat meg a kezeléseket.
2009. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 hós a fiam, elsőre sikerült. Most 6.5 hónapja próbálkozunk kistesóval, 13-án nem kellene megjönnie, remélem, sikerül végre. De én is úgy tudom, hogy egy évet várnak.
2009. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kb 8-9 hónapig vártunk a tesóra, de rájöttem, tényleg nem szabad rágörcsölni, mert az a legrosszabb. Letettem róla, szabadon szexeltünk, amikor jól esett a következő hónapban terhes lettem. Na jó szex után gyertyáztam:) Ennyit tettem érte. 20 hetes.
2009. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz visszamenni ahhoz a másik dokihoz?Ha tényleg a hormonok szórakoznak akkor már simán összejönne.
2009. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem szivesen mennék vissza a régi dokimhoz, mert egy éve nem is beszéltem vele, nem találkoztunk, szülés után a 6 hetes kontrollra már nem is hozzá mentem.Szóval nem igazán mennék.Inkább azon gondolkodom, hogy lemegyek a körzetihez, csak arról is nagyon sok rosszat hallottam, az egyikről. :(
2009. okt. 31. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha másik nőgyógyászt keresel?Lehet hogy egyből felírná a gyógyszert.
2009. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11:38-as voltam:-)
2009. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!