Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a kistesón dolgozik hogy...

Aki a kistesón dolgozik hogy áll a helyzet?

Figyelt kérdés
Én már több mint egy éve próbálkozok de még nem sikerült! Aki hasonló helyzetben van érdekelne, hogy milyen praktikákat alkalmaz a siker érdekében?! Vagy ha valakinek már össze is jött hátha van valami jó tipje!Én ugyanolyan nehezen élem meg mintha az első baba nem sikerülne!Már van egy lányom aki folyamatosan várja a tesó érkezését!
2011. jún. 29. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljes átérzem, amit te érzel. Én is úgy össze tudok törni, mikor megejön. Nekem 2 éves a fiam. Neked hány éves gyermeked? Voltatok már kivizsgáláson? Mi tavaly szeptembertől szeretnénk tesót.

2011. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lányom már 5 éves elmúlt! Tavaly június óta próbálkozunk! Nekem az első terhesség is két év után sikerült ,de akkor gyógyszert szedtem és betudtam ennek!Kivizsgáláson még nem voltam, de ha júliusban sem sikerül akkor már belekezdek!De nagyon remélem hogy nem kerül rá sor!
2011. jún. 29. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi sem állunk jól. Annyi, hogy az első baba után már voltam terhes, csak elvetéltem. Most járt le a pihenő, és folytatjuk tovább.ha egy évig nem jön, akkor kivizsgálás.
2011. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyarapítom a tábort:(

Nekünk sem jön a kistesó már több, mint 1 éve, amikor is volt egy missed ab-om. A kisfiam már nagyon várja, hogy mikor lesz tesója, és mi is. Nálam úgy tűnik, nincs gond, apa viszont nem megy kivizsgálásra. Bár lehet, hogy azért nem sikerül, mert akarja. A kisfiam akkor fogant, amikor úgy döntött, elmegy kivzsgáltatni magát (1 év után), a tavalyi terhességem pedig akkor, amikor szintén totál esélytelennek gondolta. Peteérés napján, és előtte is aktívan dolgozunk az ügyön, és mégsem. Ki érti ezt? Mindig lelombozódok, amikor megjön, bár sajnos már egyre jobban viselem:(

Hát mielőbbi sikert kívánok magunknak:)

2011. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi január óta próbálkozunk sikertelenül. Előző ciklusban valószínűleg spontán elvetéltem. Ma voltam vérvételen, hormonszintvizsgálatot csinálnak, mert már 40-05 naposak a ciklusaim, biztos nincs valami rendben.

Hőmérőzök rendesen, szedem a magzatvédő vitamint, magneB6-ot is, igyekszünk minél többet együtt lenni, de nem koncentrálunk "csak azokra" a napokra jobban. (Azért kb 3-4 naponta meg tudjuk oldani, hogy együtt legyünk, így talán van esély rá) Reméljük a következő hónap sikeres lesz.

Tk.

2011. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!