Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély szerintettek?

Van még esély szerintettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok tapasztalatokra vagyok kíváncsi hogy holnapra nem várom mensi előtt 5nappal mindig fájdogál a hasam de most csak minimálisan érzem ma tudom. Hogy megjőhet de volt valakinél hasonló és baba volt? Köszönöm tesztelni csam max szombat vasárnap ha nem. Jőn meg
2020. ápr. 22. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen elmaradt a menstruáció előtti hasfájás, diszkomfort. Semmilyen pms tünetem nem volt. Nemvárt előtt egy nappal elkezdett húzódni a hasam, de ez teljesen más volt, mint amikor meg akar jönni, úgyhogy abból már sejtettem, hogy sikerült, és aznap délután pozitív is lett a teszt.
2020. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad velem nekem is olyan fura nem görcsölök semmi ha hanyat fekszem akkor van inkább kellemetlen érzés de el is múlik mikor meg jön mindig fáj a derekam de most azt se izgulok nagyon
2020. ápr. 22. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon változó, én is így voltam mindkét terhességem során, sikeres hónapban elmaradt a menzesz előtti görcsölgetés, igaz én akkor már nagyon türelmetlen voltam, és mindkét alkalommal pár nappal menzesz előtt teszteltem már, látszott hogy pozitív lesz a hónap.

Drukkolok Neked!

2020. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen esetleg ha reggel nem jőn meg lehet tesztelek nagyon szeretnénk ha siker lenne 2.dik gyermek lenne:)
2020. ápr. 22. 13:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma délután kicsit fájdogált de el is múlt szurkált a hasam alja is meg a derekam holnap a nem várt ha reggel tesztelek ki kellene mutassa vagy inkább érdemes várni hogy késen 4 5 napot? Köszönöm szépen
2020. ápr. 22. 19:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok nem kellet tesztelnem munt au elmúlt 1.5évbe ugy most is megjőtt:(
2020. ápr. 23. 06:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok azota 7 hetes 5 napos kismama vagyok :)
2020. jún. 16. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!