Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy jövőhéten még ott lesz a baba egészségesen?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés is az enyém volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Múlthét szerdán teszteltem pozitívat, aznap el is kezdtem vérezni, nem nagyon, csak kicsit, 4 napig tartott. Ma megint vérzek ugyanúgy és most görcsölök is.A tesztek erősödnek.

A sürgősségiről elküldtek, hogy nem tudnak velem mit csinálni mert, le van zárva szinte az egész kórház, nincs se orvos se gép. Átküldtek egy másik kórházba, ott nem fogadnak, mert túl korai a terhesség. Jövőhéten lennék 6 hetes elvileg, csak akkor néznek meg.

A háziorvos is csak jövőhéten fogad.

Teljesen kivagyok.:(

Tudom,ti nem tudjátok megmondani, hogy mi van, csak az orvos, ha megnéz,de aki így volt vagy hasonlóan leírná, hogy nála hogy alakult?



2020. ápr. 14. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani. Ha görcsölsz és vérzel, akkor nagy a valószínűsége, hogy nem marad meg. De történtek már csodák. De hogy veled megtörténik-e, azt senki nem tudja megmondani. Bízz a legjobbakban, de készülj fel a legrosszabbra is.
2020. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba a kórházakat, és menj el magánrendelésre! Így bármi lehet... Vagy megmarad vagy nem. Nem érdemes ilyeneket olvasgatni. Azért, mert a Marikának megmaradt, neked nem biztos, hogy meg fog. És azért, mert az Erzsikének nem maradt meg, simán lehet, hogy a tiéddel semmi gond nem lesz, és egészséges babád születik.
2020. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennyiből nem lehet tudni. A tesztjeid pozik, de mint tudjuk csak az a biztos, ha már megszületik.


Vérzés és görcsölés nem jó jel. Kár szépíteni. Bízni kell benne, hogy marad. Én inkább áldoznék rá kb 15 ezret (magándoki) hívj fel egy két rendelőt és mondd, el, hogy vérzel, régóta vártok rá, szeretnéd, ha megvizsgálnának, esetleg progeszteron pótlást adnának, hogy megadjátok az legnagyobb esélyt. Telefonálj!


Azonban tudni kell a progi se csodaszer, ha menni akar nem fog maradni azzal sem.


Légy pozitív! Szorítok, hogy végül minden rendben legyen.

2020. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel, de sajnos tényleg lutri. Valójában még akkor is az, ha látszólag minden rendben.


De hogy adjak egy kis pozitív reményt: én a nem várt napján teszteltem egy erős pozitívat és még aznap este vérezni kezdtem. Gondoltam jó ez kémiai volt... De aztán csak nem jött meg rendesen. Viszont azért barnázgattam, aztán véreztem, hol jobban, hol kevésbé, de volt hogy nagyon véreztem. Hematóma okozta. Nekem hetekig elhúzódott, de minden nap belehaltam kicsit ebbe az érzelmi hullámvasútba, hogy sose tudtam vajon mi zajlik odabent, és van-e még ott valaki. Aztán mégis minden újabb uh-n ott volt és egyre nagyobb volt. Ma már másfél éves.

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen tudom, hogy lutri, nem azon fog múlni, hogy ide ki mit ír, csak szeretném elolvasni pár ember tapasztalatát. Ez nekem most segít.Az is ha jót, az is ha rossz tapasztalatot olvasok, legalább arra is felkészülök.

Telefonáltam azóta, de magán helyeken nincs időpont, mondhatok bármit a legkorábbi vasárnapra van. Angliában élünk egyébként, itt máshogy működnek a dolgok ezen a téren mint otthon sajnos.

Köszönöm a bíztató szavakat!

Utolsó gratulálok!Örülök, hogy végül minden rendben ment!

2020. ápr. 14. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En is igy jartam. Ugyeleten is fogadtak illetve a korhazba is. Kaptam progit a gorcsre magneziumot, de a doki mondta h nem jo jel. Aztan a verezgetes nem mult el a petezsak pedig elkezdett osszemenni. Akkor minden gyogyszert abbahagyni es remelni h kiurul magatol.
2020. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uh nagyon sajnálom!:(
2020. ápr. 14. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
vérzel nem jo jel,ha menn iakar baba mennyen,de csodák vannak.
2021. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!