Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Hetek óta késik, de az összes teszt negatív. Már raktam ki ide is a tesztem, itt is mindenki azt mondta, hogy negatív.

Vajon mi a baj?


2020. ápr. 23. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi nemigen tudjuk megmondani. Érdemes orvoshoz elmenni, hormon probléma lehet a háttérben.
2020. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben, valószínű elmaradt az ovuláció azért nem jön meg. Ennek oka pedig hormongond.


Azt szokták mondani a dokik, ha a következő mensi se jön meg, akkor orvoshoz kell fordulni. Írnak gyógyszert ami meghozza.


Évente egyszer teljesen normális, hogy esetleg egy mensi kimarad, tehát csak a következő jön meg. Nekem ilyen egyszer fordult elő. Olyan meg többször, hogy ovu teszt alapján se volt ovum és akkor késett több mint egy hetet.


Terhes tuti nem vagy. Várd meg a kövi mensit. Ha nem jön keress fel egy nőgyógyászt mihamarabb.


Minden jót!

2020. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos ugyan ez volt... talán pont 19 napot késett, mire megjött. Gondolhatod, mennyire kivoltam, nagyon szeretnénk már babát, kb minden nap teszteltem. Persze mind full negatív lett. Később meg is jött. Szerintem az idegtől is lehetett, nem tudom. Ami biztos, bonyolult a rendszer.. :)
2020. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!