Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még pozitív a tesztem?

Lehet még pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés
Applikációm szerint 15.én volt ovum. Szabályos 28 napos ciklusaim vannak. Pár napja elég fáradt vagyok, enyhe émelygéssel néha szédelgésel és mellfeszüléssel. Ami fura lett nekem, hogy lényegesen megduzzadt a mellem, a rendes melltartómat nem tudom hordani csak sport melltartót és kék eres lett a mellem. Hasam nem fáj néha néha beleszúr a petefészkembe.(Pms alatt sose tapasztaltam ezeket) Mérsékelt fehér krémes folyásom van. Ennek okán végeztem ma (11.dpo) egy Predictor Early tesztet de negatív lett 😔 hétfőre nem várom. van remény vagy engedjem el ezt a hónapot is?

ápr. 26. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Terhessegi tünetek ilyen hamar nincsenek. 11 dpo néha kimutatja. Nekem pl 10 dpo alig látszódott valami. Tesztelj pár napon belül.
ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze csak akkor ha nem ront be ajtóstul a nemvárt.. Egyenlőre semmi előjelet nem érzek, hogy begörcsölne, hogy közeledne mint máskor. De tudom erre nem szabad alapozni
ápr. 26. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Sok tesztet csináltam és volt jópár terhességem mindenféle kimenettel 11dpon a predi mendenesetben + volt ha elindult valami.

Viszont nem mindenki ugyan olyan ütemben termeli a hcg t.

ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, egy másik hónapban.
ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező én ugyan ebbe a cipőben járok én is hétfőre nem várom eddig nekem is meg voltak ezek a tünetek de tegnap óta még szűnt minden nagyon nagyon ritkán feszül a hasam 😓 nekem x-epil teszt van itthon reggel csináltam full negatív lett...

Drukkolok neked 😁

ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mellfeszülés, mellbimbó fájdalom fennáll, tegnap is csak a petefészkem fájt és húzódott de ma megkezdődött a mindjárt megjön érzés, rohantam is mosdóba de sehol semmi. Nyilván még 2 nap. Nem sok reményt fűzök hozzá de a remény hal meg utoljára 😊 tegnap sikerült "meggyászolnom " ezt a hónapot is már 🥴

5# Drukkolok énis neked 😊 x-epil 25-ös erősségű?

ápr. 27. 10:21
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm szépen igen sajnos csak az van itthon délután veszek érzékenyebbet hát ha az se mutatt semmi biztatót már én is úgy vagyok vele hogy el engedem 😓 ti mióta próbálkoztok?

V voltam az 5s

ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várd már ki te is ezt a 2 napot 🤗 hát már másfél éve leraktam a gyógyszert. Azóta úgy voltunk vele jön amikor jönni akar, de komolyan november óta vagyunk ráállva a témára de nem akar jönni 😔 ti?
ápr. 27. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Muszáj leszek ki várni 🤣 hát kb két éve most ha nem jön össze kapok clostilt ha az se segít én le teszek róla már így is kétes öregnek érzem magam 😂😂😂😂😂
ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úristen 2 év?? Megőrülnék teljesen. Hány éves vagy? Én 24 vagyok és aggódom ha most ilyen nehéz teherbe esnem akkor mi lesz 27-28 évesen mikorra tesót terveznénk? 😐
ápr. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!