Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt 2nappal szerinte...

Menzesz előtt 2nappal szerintetek normalis a hanyinger, émelygés, kisebb gorcs?

Figyelt kérdés

sziasztok


12nappal ouv utan

closty utan vagyok

émelygés alhasigörcs,hanyinger van

tudom milyen terhesnek lenni van egy kisfiam

viszont 2naoja csinaltam egy tesztek persze negativ lett

de kellett mert megolt a kíváncsiság



2020. ápr. 23. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni tutira baba nélkül is 1-2 napig hányingerem, görcsölgetés meg mindig. Ettől még lehetsz terhes, tesztelj akkor, ha már egy napja késik, addig nem érdemes.
2020. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt menzesz előtt minden tünet csak pms. Akkor is ha terhes leszel.
2020. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nekem ilyen "bajaim"nincsenek elotte sosem

valahogy megorobalom kivarniii☺️

2020. ápr. 23. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami más oka van. Terhesen a 6. héten kezdett hányingerem lenni, nem menstruáció előtt.
2020. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha vannak ilyen tüneteim mensi előtt. Clostycal meg aztán még rosszabb is volt XD Attól voltam igazán vacakul.


Persze ettől még sikerrel járhattatok, mivel menzi előtt vagy, még lehet azért volt negatív a teszt, mert korai.

2020. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, még akkor is, ha korábban nem volt ilyen. Terhességi tünetnek még korai lenne.
2020. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Hasonlóan vagyok én is. Eddig nem tapasztaltam hányingert mensi előtt, ma reggel volt. Pár nap múlva kell megjönnie. Remélem, hogy baba... nem tudni. Majd kiderül. :) Szurkolok!
2020. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tüneteket a hcg hormon okozza. Teszted negatív, tehát nincs jelen a hcg hormon.
2020. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is szokott ilyen lenni mensi előtt, kezdem beleélni magam, és meg is jött utána...ebben a hónapban kevésbé figyeltem magam, mert azt hittük lecsúsztunk az ovuról, és az égvilágon semmit nem vettem észre, 5 nap késés után csináltam a tesztet, ami pozitív lett. Most vagyok 6 hetes és pár napos várandós, és két napja kezdődőtt az émelygés, hányinger.

Ettől persze még nincs kizárva a baba, de tünetnek tényleg korainak tűnik még. Szurkolok!

2020. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen Mindenkinek!akik ek drukkolni kell drukkolok😘nekem az elso terhessegem hanyasbol allt kb 7.hettol 42 ig...ugyanis akkor csaszaroztak meg
2020. ápr. 23. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!