Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztet használók, lehetség...

Lh tesztet használók, lehetséges, hogy az egyik hónapban van peteérés, a másikban nincs, de mégis megjön időben a mensi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy nincs peteérés, a menses ugyanugy jelentkezik!
2020. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányult, h ez teszttel is igazolt? Csak lehet nem fejeztem ki jól magam. Múlt hónapban olyan szép volt az lh teszt sorom, most a 16. Napon még tiszta hímező. Esetleg az befolyásolhatja, h múlt hónapban délelőtt csináltam, most meg délután?
2020. ápr. 24. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem tesztekkel is igazolt, hogy mindig megjön időben, de nem mindig van peteérésem.
2020. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem most másodszor nincs peteérésem, ami a teszten úgy látszik, hogy pozitív közeli, tehát majdnem egyforma a két csík, de középidőtől egész mensiig. Egyszerűen nem reped meg a tüsző :( Mikor van peteérés akkor szépen egy nap pozi a teszt utána negatív.


Mensi jöhet időre is peteérés nélkül, de akár jöhet később is, attól függ meddig próbálkozik a szervezet, ez gondolom sok mindentől függ épp, hogyan áll a hormon háztartás.

2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat. Ez most azért elkeserített.

De tudom, pozitívan kell hozzáállnom :)

2020. ápr. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!