Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt barnázás?

Nemvárt előtt barnázás?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, bármi lehet. Nagyon szeretnénk már babát. Tegnap észre vettem este egy kis barna foltot, illetve nagyon pici rózsaszínes pecsételést. de tényleg kicsi volt. Ma újból egy nagyon pici barnás pecsételést vettem észre a tisztaságin. Középidőben voltunk együtt 2-szer is. Ma borzasztó fáradt vagyok egész nap, egy kicsit mozogtam de úgy kidőltem, mint aki egész nap dolgozott. Nem csináltam most tetsztet, akkor akarok, hogyha késni fog. (Hétfőre nem várom).

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki járt-e már hasonlóan? Barnázott kicsit, majd baba lett belőle. Köszönöm, ha megosztod velem. :)


2020. ápr. 25. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem volt 10-11 dpon, most 2 naposan itt szuszog a hasamon :)

Én nagyon ingerlékeny voltam 11 dpon, azért csináltam tesztet 12 dpon ami pozi lett.

Amúgy tudom hogy sokak szerint ez hormon gond, de én pont előtte hónapban csinaltattam 7. És 21. Napi hormon labort, ami jó lett a doki szerint szóval nem tudom miért lehetett

2020. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél volt kis vérzés, barnázás, másodiknál már nem. Ha barnáztam most legutóbbi babaprojektkor, az sose volt jó jel nekem. Szóval próbáld meg nem beleélni magad. És csináld meg holnap reggel a tesztet. Én utáltam mindig kerülgetni, ha volt itthon teszt. Legalább hamarabb megtudtam, hogy ne reménykedjek.
2020. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2020. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma még nem csináltam, de elmegyek majd venni. Ha reggelig nem jön meg akkor reggel tesztelek.
2020. ápr. 27. 13:45
 15/18 A kérdező kommentje:

Most csináltam, nem bírtam ki


[link]


Élőben látszik... Így is, de baromi halvány

2020. ápr. 27. 15:09
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez a kép Jobb!


[link]

2020. ápr. 27. 15:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez full negatív sajnos.
2020. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ez még negatív :(

Ha nem jön meg, tesztelj azért később is.

2020. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!