Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felesleges hőmérőznöm?

Felesleges hőmérőznöm?

Figyelt kérdés
Sajnos éjszakánként van hogy random meg ébredek és nem tudok rögtön vissza aludni, vagy pisi vagy hasonló okok miatt hajnal 2 órakor ki kell mennem vagy 3orakor, és aztán munka miatt 5.30kor csörög az órám, és ugye akkor már gondolom hiába mérem nem lesz pontos az eredmény, de csináltam már ugy is hogy mikor 3kor fel ébredtem akkor gyors meg mertem, de hát nem tudom ugyanakkor mérni sajnos, szerintetek hagyjam abba vagy valami tanács hogy csináljam? Vagy hagyjam a fenébe mert csak ezzel is idegesítem magam :D
2020. ápr. 26. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Alap szabály hogy mindig azonos időben kell mérni és legalább 4 órát aludni egyben előtte.

Ha ezek nincsenek meg akkor teljesen felesleges.

Egyébként nem túl egészséges ha felébredsz az éjjel közepén, szerintem járd végig miért nem tudsz aludni.

2020. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj. Bár mindenki szervezete más, én is sokszor felkelek éjjel pisilni, inni vagy mert hülyeséget álmodok. De általában visszaalszom utána. Nekem teljesen jó görbe jött így is ki. Ettől függetlenül ne hajnalban 3-kor mérd hanem mielőtt felkelsz reggel. Pontos lesz úgy is. Az látszani fog belőle, hogy megvolt az ovu. Úgyhogy ezen ne parázz, mérd mindig reggel ugyan akkor, amikor felkelsz.
2020. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokszor csak azért kelek fel mert pl a kezemen fekszem és zsibbad, vagy a szoba ajtó kicsit hangosabb ezért ha a párom megy ki éjszaka arra én is fel kelek, szóval ilyen apróságok szoktak befolyásolni álltalában, amúgy kb ugyan annyikat mérek mégis, csak hát egy hét mulva meg kéne jönnie, mégis csak az átlagot mérem minden nap (36,3-4), nem ment fel a hőm ovu után, vagyis e szerint nem is volt ovum, szóval abban bízok csak azért ilyen alacsony mert nem tudom ugyan abban az időben megfelelő mennyiségű alvás után mérni és ez befolyásolja hogy nem jó görbét kapok. :)
2020. ápr. 26. 13:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ma úgy tettem, fel keltem 2,40 körül pisilni, és aztán 7,55kor ekkor meg mértem és 36,7 volt a hőm de már be se írtam mert úgy voltam hogy nem érvényes mert eddig 36,4 körük volt az ovu meg majdnem 2 hete volt úgyse késhetett ennyit.
2020. ápr. 26. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból felesleseg, 2 naponta legyetek együtt, az a legbiztosabb. Soha nem lh teszteltem, hőmérőztem, 3. hónapra sikerült a baba.
2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát eddig én se, kétnaponta vagy van hogy naponta is együtt vagyunk de hónapokig semmi most el kezdtem hőmérőzni, és ha hihetek neki akkor nekem nem volt tüsző repedésem, és akkor már az sem kizárt hogy az eddigi próbálkozások is ez miatt nem sikerültek:/
2020. ápr. 26. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Fontos,hogy szájban vagy hüvelyben mérd a hőt. Ugyanabban az időpontban. Én is felkelek éjjel, többször is, de mindig mindig azonos időben mérem,és teljesen jól működik. Az a lényeg,hogy mielőtt felkelsz és nekiállnál bármit csinálni még nyugalmi állapotban mérd meg a hőt.
2020. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ugy szoktam mindig szajban nyelv alatt, és ott van az agyam mellett szoval még mielőtt bármit is csinálnék tenyleg az az első, csak hát na, sokszor van hogy már majd be pisilek annyira kell és akár 1 órával korábban mérem mielőtt kimegyek a mosdóba, de volt már hogy ugy csinaltam hogy mikor hajnal 3kor keltem pisilni meg mértem előtte gyors akkor 36,4 volt aztán mikor az ébresztő keltett 5,30kor akkor már 36,6 volt nyilván, szóval magasabb, de az első mérést amit hajnalban mértem azt irtam be.
2020. ápr. 26. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél akkor tesztet, a hőmérőzés alapján ne jelentsd ki, hogy gond van. Ha esetleg lh teszt alapján nincs peteérésed, akkor doki.

Vegyél Maca port, és naponta igyátok mind a ketten, nagyon jó hatással van mindkét nem hormonrendszerére, sokan isszák a próbálkozós hónapokban. Teljesen természetes, semmi mű nincs benne. :)

2020. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján inkább mondanám, hogy nem jó a progeszteron szinted. Az ébredés miatt nem lenne ilyen a görbéd. Az Lh teszt lehet akkor is pozi ha nincs ovu.
2020. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!