Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki olyat, hogy...

Tapasztalt valaki olyat, hogy a méhpempő szedése miatt késett a menstruációja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciklusom közepén kezdtem el szedni a méhpempőt (sajnos később olvastam csak, hogy nem így kellett volna), és most a 35. napnál tartok. Eddig nem jött meg. Általában 31-32 naposak a ciklusaim

2020. ápr. 27. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hetet késett, mondjuk az ovulációmat is kitolta pont egy héttel... (Egyébként mindig pontos 28 napos ciklusaim vannak, 14. napon ovulációval.) Hozzáteszem, hogy nálam még terhességi tüneteket is okozott, de baba nem volt, és a teszt is végig negatív volt. A következő hónapban 4 nappal előbb jött meg, majd utána visszaállt a rendes kerékvágásba minden.
2020. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) nekem sem késett még sosem, ezért gondoltam a méhpempőre. Tegnap csináltam tesztet, igaz délután, de negatív volt.
2020. ápr. 27. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze ettől még lehet ám baba, ha nem jön meg akkor tesztelj még :-) Első válaszoló voltam :-)
2020. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A méhpempőt egyébként folyamatosan szedted tovább?
2020. ápr. 27. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, addig szedtem amíg meg nem jött.
2020. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy szünetet is kell tartani, úgy tudom 1 hónapot szedni kell utána 1 hónap szünet
2020. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged
2020. ápr. 28. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szedtem az első teherbeesésem előtt, hogy 3 hónapig folyamatosan, (csak amikor megjött akkor tartottam szünetet), majd a 4. hónapban akartam 1 hónap szünetet tartani, majd folytatni a következőben, de nem került arra már sor, mert a 3. méhpempős hónapban terhes lettem:)

Most tervezzük a 2. babót, elkezdtem megint szedni, kíváncsi leszek, hogy most mikor fog összejönni.

2020. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1 hetet késett egyébként, nem tudom, hogy a méhpempő okozta-e. Én is kihagytam azt a pár napot és azóta folyamatosan szedem :) szurkolok neked, hogy minél hamarabb ;)
2020. máj. 19. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első teherbeesésem előtt fokozatosan állította be a ciklusomat a méhpempő, a 3. hónapban éreztem a peteérést is, amit azelőtt sosem éreztem és abban a hónapban lettem terhes:) Elvileg most vagyok a középidőben, 3 napja alhasi fájdalmaim vannak, ilyen se volt még sose..

Én is szurkolok neked:) hányadik próbálkozós hónapotok?

2020. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!