Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt má valaki jóstesztnek...

Használt má valaki jóstesztnek LH tesztet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25. ciklus napon.15. e körül volt ovum (teszt, hőmérséklet igazolja). Reggeli hőm 4 napja 36.8 (alaphő 36.2) A luteális fázison 16-17 nap, szóval van még 5 nap kb a nem vártig. Kiváncsiságból csináltam egy LH tesztet és halvány pozi lett.

2020. ápr. 27. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem negatív lett ma a hcg sajnos 12dpo. Hát ez van. Sok sikert mindenkinek🤞🏻
2020. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Korkin ***** válasza:
Sajnálom. De én még nem venném biztosra hogy nem sikerült. Lehet hogy csak kesőbb lesz annyi a hcg szinted hogy kimutassa a teszt. LH-t ma reggel nem próbáltál?
2020. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt most csináltam. Én biztos vagyok benne h nincs semmi. Maximum elkezdődött. Már hozza vagyok szokva sajnos!

2020. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Élőben azért egy picit erősebb . Nekem ez a teszt peteérés kor se ennyire erős kb . Nekem egyik lh teszten se egyforma a két csík mikor ovum van! Van már egy gyerekem . Nála se volt soha egyforma csíkos ,nem tudom mért.
2020. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik lh teszt soha nem lesz pozi nektek, akkor érzékenyebbet kell használni.. 25-ös tesztem soha nem volt pozi, a 15-ös meg 5 napig... 20-as szépen egyértelműen mutatta.
2020. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Korkin ***** válasza:

Nálam sem működik az lh teszt..nem tudom miért.

Van már 1 gyerekem nekem is, akkor sem működött.

Voltam orvosnál pár hónapja (2-szer is) és egyszer egy 26mm-es tüszőt látott máskor pedig az összeesett tüsző helyet, szóval van peteérésem.

A labor szerint a hormonjaim is rendben mégsem sikerül..

Ma reggel megjött, így én már hcg teszttel nem is próbálkozom.

(Egyébként elnéztem a naptárt mára vártam és nem csütörtökre, szóval pontos volt)

Jókor is voltunk együtt, 10-17.nap között 2 naponta.

Én is megszoktam már, nem is tudom miért vártam mást.

DE!új hónap új remények, hajraaa mindenkinek!

@neked az első mennyi idő alatt sikerült?

2020. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na jó azóta erősödött 🤦🏼‍♀️ De a hcg akkor is negatív. 12 dpon legalább már egy halovány reményének kellene ,higy legyen! Főleg h tudom mikor volt pontosan ovum. Na mindegy.. majd lesz valami. Tesztelek holnap reggel is aztán befejeztem. Remelem azért nálad baba lesz!!! Szorítok !
2020. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Első? Másfél év... most meg egy évet töltöttük .
2020. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Korkin ***** válasza:

Kedves Utolso!

Akkor drukkolok nektek nagyon!

Most hogy allsz?

Nekunk az elso 6 honap alatt sikerül, nem is panaszkodtam..

Most pedig a 10 honap sem sok, föleg akkor nem ha tudnam elöre h hamarosan sikerül.. :) :)

2020. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most voltam orvosnál 11 cn-on és gyönyörű eredmenyeim lettek. Volt egy 18mm petécském és a nyálkahártyám 10mm volt. Soha nem volt még ilyen jó! Úgyhogy várjuk a csodát továbbra is. Szedem napi 2x az utrot az eddigi kémiát terhességek miatt. De bízom benne ,hogy hamarosan sikerül a baba és meg is marad egészségesen!!!
2020. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!